Úvod > Kalendář akcí > Světový den cestovního ruchu: festival Kolem světa na Letišti Praha

Světový den cestovního ruchu: festival Kolem světa na Letišti Praha

Kdy 27. září 2019 Festivaly
Letiště Praha se připojuje ke Světovému dni cestovního ruchu a právě v tento den, 27. září, se přímo na letišti uskuteční festival Kolem světa.
Festival se koná přímo na Letišti Václava Havla Praha v pátek 27. září od 10:00 hod. Celým dnem budou návštěvníky provázet Michal Wolf a Veronika Šubrtová, alias Weef, se kterou se fanoušci sociálních sítí Letiště Praha pravidelně setkávají v oblíbeném seriálu Vylítávky.
 
Program, který se nachází ve třech sálech, bude opravdu bohatý. V prvním sále se mohou návštěvníci Festivalu kolem světa zúčastnit přednášek od známých cestovatelů. Vystoupí zde Petr Jan Juračka, který bude vyprávět o své cestě za želvami do Indonésie, Matouš Vinš, který posluchače provede národními parky v Keni, nebo manželé Wolfovi, kteří se podělí o své zkušenosti s cestováním s dětmi. V dalším diskuzním sále pak influencerka a ambassadorka Letitě Praha Veronika Šubrtová probere se svým hosty z řad bloggerů a instagramerů propojení cestovního ruchu se sociálními sítěmi. Debaty se dotknou zejména toho, jak sociální sítě mění cestovní ruch a v jakých případech je dobré influencery pro tuto oblast využívat. V posledním sále bude možnost ochutnat pochoutky z Armenie, Gruzie či Mexika, dát si pravou vietnamskou kávu nebo se podívat na mini cooking show letištní Restaurace Praha.
 
V rámci festivalu proběhne také soutěž o 2 letenky na ostrov Svatý Martin s leteckou společností Air France -  KLM. Vstup na festival je zdarma, je ale potřeba se registrovat na stránkách www.prg.aero/kolem-sveta, kde je zveřejněný i kompletní program festivalu. Po vyplnění formuláře přijde zájemcům e-mailové potvrzení registrace se vstupenkou na festival.

Festival se uskuteční v kongresovém sálu Letiště Praha, který najdete v 1. patře spojovacího objektu mezi Terminálem 1 a Terminálem 2. Sledujte navigaci Congress centre / Kongresový sál.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 9. 2019