!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Svatým Martinem to v Mikulově nekončí!
Obri sud
"> Obri sud
19.11.
28.11.
+ Přidat foto
Gastronomické akce

Svatým Martinem to v Mikulově nekončí!

  • 19. listopad 2021 – 28. listopad 2021
Pokud jste nestihli svatého Martina, tak máte o víkendu další skvělou šanci, jak si vychutnat naprosto famózní voňavé husičky se Svatomartinským, dát si pravou zabijačku nebo zvěřinové speciality, ohřát se svařákem nebo horkou hruškou se skořicí zažít super náladu podzimního Mikulovska.
Okolní krajina kouzlí nádherné barevné scenérie, vinohrady se chystají na zimní odpočinek a vinaři stále školí svá mladá vína... Hotely a penziony, restaurace, kavárny, vinotéky i vinné sklepy jsou pro vás stále připraveny s tou nejlepší nabídkou!

Začít můžete například PÁTEČNÍ procházkou po zámecké zahradě nebo prohlídkou některé z galerií, pokračovat SOBOTNÍ komentovanou prohlídkou historického centra města, návštěvou obřího sudu nebo výstupem na kostelní věž.

A pokud chcete věnovat poznávání více času, tak samozřejmě nesmíte opomenout tajemný archeopark v Pavlově, pohádkové zámky v Lednici a Valticích, Salon vín nebo Valtické podzemí. V NEDĚLI je pak dobré si vyšlápnout na Svatý kopeček a spálit trochu těch nabytých kalorií.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí