Úvod > Kalendář akcí > Svatováclavské vinobraní u Villy Richter
Gastronomické akce

Svatováclavské vinobraní u Villy Richter

Prožijte Svatováclavské vinobraní v nejstarším českém vinohradu zbarveném do odstínů podzimu Pokud patříte k milovníkům vína, Prahy nebo jenom zkrátka nemáte žádné plány, přijďte si zpříjemnit nadcházející podzim na degustaci vín.
Srdečně vás zveme na Svatováclavské vinobraní, které se letos v sobotu 24. září koná v nádherném prostředí Svatováclavské vinice u Villy Richter na Pražském hradě již popatnácté. Jedná se o vůbec nejstarší český vinohrad, odkud je výhled na celou stověžatou Prahu. Akce začíná v 11 hodin a potrvá zhruba do 19. hodiny večerní.

Co vás čeká
Svá nejzajímavější vína na akci představí vinaři z Čech a Moravy. Těšit se můžete i na tradiční a oblíbený burčák, který má sezónu pouze pár dní v roce. Chybět nebude ani pohoštění, kterým můžete jednotlivé degustace proložit. A samozřejmě nebude chybět živá hudba.

Jak odpoledne proběhne
Akce se uskuteční ve Ville Richter, na adrese Staré zámecké schody 6, Praha 1. Vstupné je 250 Kč a je v něm zahrnuta i degustační sklenička, kterou si po skončení akce můžete odnést na památku. Jeden degustační žeton má hodnotu 25 korun a je oficiálním platidlem v celém areálu vinohradu. Za žetony si můžete koupit jednotlivé vzorky vín a drobné občerstvení. Žetony je možné dle potřeby dokupovat libovolně v průběhu celé akce a to u vstupů či u prodejců žetonů, kteří se budou pohybovat po areálu.

Provozovatel

Villa Richter

Staré zámecké schody 6/251
118 00 Praha 1
Tel.:
+420 702 282 402
Email:
info@villarichter.cz
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
www.villarichter.cz
GPS:
50,092493 14,408356
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

Poznámka:V ceně vstupného je zahrnuta i degustační sklenička.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny