Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Svatomartinský pobyt v hotelu Pod Sluncem
Společenské akce

Svatomartinský pobyt v hotelu Pod Sluncem

Vyzkoušejte dvoudenní relax se sváteční svatomartinskou večeří a přijeďte si k nám trochu polenošit. K večeři máme pro Vás připravenou pečenou husičku a při odjezdu od nás dostanete jako dárek láhev svatomartinského vína.

Cena zahrnuje: ubytování na 1 noc se snídaní a slavnostní svatomartinskou večeři.

Menu: vývar se zeleninou a nudličkami, pečená husička s variací knedlíků, zelí, lívanečky. Dále se můžete těšit na spa vanu pro 2 osoby (30 minut) a dárek při odjezdu: lahev Svatomartinského vína.


Pobyt je možný uskutečnit v termínu 10.-16. listopadu. Ubytování je možné od 12 hod. Odjezd do 12 hod, po dohodě s recepcí možné i později.

Provozovatel

Hotel Pod Sluncem

Třebíz 25
273 75 Třebíz
Tel.:
+420 606 036 277
Email:
hotel@hotelpodslu...
Email:
info@hotelpodslun...
WWW:
www.hotelpodslunc...
GPS:
50,269416 13,991761
 
 

Vstupné

Cena: 1 090 Kč

Poznámka:Cena za osobu a pobyt. Možno dokoupit další noc za cenu 490,-/osoba. Cena je včetně snídaně. Pobyt je možný uskutečnit v termínu 10.-16. listopadu

 

Časová náročnost

24,0 hodin

 
 

Velikonoční jarmark v Třebízi – Svátky jara na vsi

Velikonoce na statku – Svátky jara na vsi – 3.-5.4., Skanzen Třebíz.
Třebíz, Středočeský kraj

Pokémon liga DWG

Rádi bychom vás pozvali na sobotní ligu DWG ve formátu standard.
Slaný, Středočeský kraj

Dragon World Gaming Cup 2023 – Junior

První turnaj ze série turnajů Dragon World Gaming Cup 2023 pro kategorii Junior.
Slaný, Středočeský kraj

Pokémon liga DWG

Rádi bychom vás pozvali na sobotní ligu DWG ve formátu standard.
Slaný, Středočeský kraj

Národopisné muzeum Slánska v Třebízi

Na návsi malé zemědělské vesnice Třebíz leží Národopisné muzeum Slánska, které tvoří soubor statků a chalup, včetně rodného domku spisovatele Václava Beneše Třebízského. Muzeum bylo veřejnosti zpřístupněno v roce 1975 jako součást Vlastivědného muzea ve Slaném.
Třebíz, Středočeský kraj

Historická zvonice v Neprobylicích

Neprobylická zvonice doprovázela dříve na návsi kostel sv. Ducha, který byl pro stáří a vlhkost k roku 1741 zbořen. Nový kostel byl vystavěn na kopci nad obcí, kde je je dodnes v polích, jde o kopii slánského kostela v barokním stylu.
Neprobylice, Středočeský kraj

Neprobylice u Slaného – obec s unikátní dřevěnou zvonicí

Svojí příjemnou a poklidnou atmosférou s četnými památkami vás upoutá vesnička Neprobylice 6 km od Slaného. Na upravené zelené návsi již několik století stojí zvonice, o kousek dál tvrz a na kopci v jižní straně obce kostel sv. Ducha. Od roku 2011 probíhá obcí naučná stezka Podhradím Bílé skály.
Neprobylice, Středočeský kraj

Kamenný pastýř – největší český menhir u Klobuk

U vesnice Klobuky stojí na poli tři a půl metru vysoký červenohnědý pískovec, štíhlý, osamělý a v rovinaté krajině velmi nápadný. Jedná se o největší český menhir, němý svědek dávné minulosti o níž se jen dohadujeme.
Slaný, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Sport a odpočinek na venkově – Hotel Pod Sluncem v Třebízi

Na návsi u rybníka najdete nový hotel vzniklý rekonstrukcí venkovské usedlosti, kde můžete dopřát odpočinku svému tělu i mysli. Přímo na návsi také doporučujeme navštívit skanzen lidové architektury. K dispozici vám bude relax centrum, restaurace, půjčovna kol. Pro gurmány máme připravenu ochutnávku místních likérů a pálenek.
Třebíz, Středočeský kraj

Královický dvůr

Jezdecký areál Královický Dvůr se nachází u Slaného jen 15 minut cesty od pražského letiště Ruzyně směrem na Chomutov. Ubytování se nachází přímo v Královickém dvoře v historické budově .
Slaný, Středočeský kraj

Rodinný pivovar Zichovec

Rodinný pivovar Zichovec byl vybudován na zelené louce v Zichovci v květnu roku 2012 a od června téhož roku se zde vaří pivo.
Zichovec, Středočeský kraj

Restaurace Továrna Slaný

Prostory restaurace se nacházejí v dispozičně členitém přízemí rohové secesní budovy z roku 1908. Tu postavil tehdejší podnikatel Stein a sloužila k účelům výroby textilního průmyslu.
Slaný, Středočeský kraj