!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Svatoludmilská pouť na Chvalské tvrzi s celodenním programem
Svatoludmilská pouť na Chvalské tvrzi s celodenním programem
"> pohoda "> divadlo "> pout "> diváci "> kolotoč "> foto "> poutove srdce
13.9.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Svatoludmilská pouť na Chvalské tvrzi s celodenním programem

Kdy 13. září 2020 8:30 - 21:30
V neděli 13. září vás srdečně zveme na tradiční Svatoludmilskou pouť. Máme pro vás připravený bohatý celodenní program! Tradiční pouťové trhy slibují pestrou nabídku řemesel i produktů domácí výroby. Nebude chybět zdravé mlsání, pouťové i svatební koláče, zářijový burčák či dolnopočernické pivo!
Děti se mohou těšit na tradiční kolotoče i pouťové atrakce za penízky a zdarma pro ně budou připraveny oblíbené středověké hrátky se střelnicí, dřevěný kolotoč na ruční pohon i veselé hraní a povídání pohádkového flašinetáře. Odpolední program nabídne i pouťovou pohádku na zámeckém nádvoří, veselé hry pro děti a posezení na farní zahradě i večerní koncert kapely VLTAVA. 

Srdečně zve Chvalský zámek, Farnost sv. Ludmily a SHM Klub Praha – Počernice.

Program dne:
8,30 hod. poutní bohoslužba v kostele sv. Ludmily
9,00 – 18,00 hod. výstava na Chvalském zámku: LEONARDO – interaktivní výstava ze světa umění a vynálezů Leonarda da Vinciho
10,00 – 18,00 hod. stánky s drobnými dárky i občerstvením všeho druhu: sladké i slané domácí dobroty, klobásy, pouťové frgále i svatební koláčky, pivo, víno i burčák, řemeslné stánky, pouťové atrakce a kolotoče. (Kolotoče jsou v provozu již od čtvrtka 10. 9.)
12,00 – 17,00 hod. středověké hrátky pro děti: střelnice, kolotoč na ruční pohon i veselý flašinetář - zdarma
13,00 hod. pouťová pohádka na zámeckém nádvoří: Kouzelná kulička aneb jak Vojta k šikovnosti přišel, jarmareční pohádka v podání divadla Vojty Vrtka, vstup zdarma
14,00 – 17,00 hod. program pro děti a rodiče na farní zahradě + obří nafukovadla, vstup zdarma
19,00 hod. koncert na zámeckém nádvoří: kapela VLTAVA, vstupné v předprodeji 230 Kč, v den koncertu 280 Kč (13. 9.)
Zobrazit více
Naposledy změněno: 26. 8. 2020