!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Svatební veletrh v hotelu Diplomat
Svatební veletrh v hotelu Diplomat
"> "> ">
5.2.
6.2.
+ Přidat foto

Svatební veletrh v hotelu Diplomat

Kdy 5. únor 2016 14:00 - 6. únor 2016 20:00 Výstavy
Tradiční svatební veletrh bude již pošestnácté hostit Diplomat Hotel Prague v Dejvicích, a to v pátek 5. a sobotu 6. února 2016. Hlavní novinkou letošního roku jsou workshopy na zajímavá témata z oblasti předsvatební přípravy, na kterých by neměla chybět žádná nevěsta a ženich.
Plánujete vy nebo někdo z vašich blízkých svatbu? Přijďte pro inspiraci a užitečné rady na tradiční Svatební veletrh v hotelu Diplomat, který se koná v pátek 5. a sobotu 6. února 2016. Naleznete zde veškerý sortiment, který je potřebný pro váš nezapomenutelný „den D“, a to od plánování svateb, přes šaty, prstýnky, dopravu, video či foto, až po boty a nejrůznější doplňky. Díky velkému počtu vystavovatelů na jednom místě ušetříte na veletrzích mnoho času, nervů a v rámci exkluzivních nabídek od partnerských firem uspoříte i v rozpočtu.

Během Svatebního veletrhu v hotelu Diplomat se můžete zúčastnit cooking show Pierra Léotarda, francouzského kuchaře s Michelinskou hvězdou, jenž se inspiroval v kuchyních Francie, Tahiti či Hong Kongu. Svoje chuťové buňky budete také moci potěšit méně obvyklými delikatesami, jako jsou ústřice.

Kudy na veletrh
Hotel Diplomat se nachází u stanice metra A Dejvická.
Celý popis
Naposledy změněno: 27. 1. 2016