!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Svatební veletrh - Svatební SHOW 2016 Brno
Svatební veletrh - Svatební SHOW 2016 Brno
"> "> ">
23.1.
24.1.
+ Přidat foto

Svatební veletrh - Svatební SHOW 2016 Brno

Kdy 23. leden 2016 10:00 - 24. leden 2016 16:00 Společenské akce
Srdečně vás zveme na Svatební SHOW 2016 Brno, který je již šestým ročníkem svatebního veletrhu, která se uskuteční o víkendu 23. a 24. ledna 2016. Místem konání je Richard Adam Gallery v Brně, vedle galerie Vaňkovka.
Svatební SHOW je veletrh nové kategorie, který pro vás pořádá svatební agentura Naïve s.r.o. Je určen všem zamilovaným a naším cílem je představit něco nového, ale přitom tradičně doplněného o ucelenou nabídku produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí - svatby.

V reprezentativním prostředí Richard Adam Gallery vám naši vystavovatelé nabídnou vše, co souvisí se svatbou a inspirací pro slavnostní den. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, foto a video, limuzíny, hudbu, vizážisty, make up a hair stylisty, svatební oznámení, dekorace a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu, a hlavně bohatou zábavu.

Během svatebního veletrhu Vás bude provázet moderátor Petr Holík.
Sestavili jsme pro vás bohatý svatební program plný přehlídek a svatebních překvapení. Předvádět pro Vás budou modelky z Bohemia agency a mimo jiné i finalistky Look Bella.

Jako jediný veletrh nabízíme možnost vyhrát luxusní svatební šaty ZDARMA v hodnotě 60.000,- Kč a soutěž o SVATBU ZDARMA v hodnotě darů od vystavovatelů cca 200.000,- Kč. Dále je pro Vás připravena bohatá svatební tombola, jejíž výtěžek bude věnován přímo na místě postiženým dětem.

Ze zakoupených losů se bude losovat i zapůjčení svatebních ŠATŮ ZDARMA dle vlastního výběru v hodnotě 15.000,- Kč

 
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 12. 2015