Úvod > Kalendář akcí > Svatební veletrh Svatební dny v hotelu Clarion
Svatební veletrh Svatební dny v hotelu Clarion
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
17.1.
18.1.
+ Přidat foto

Svatební veletrh Svatební dny v hotelu Clarion

Kdy 17. leden 2020 - 18. leden 2020 Výstavy
Chystáme pro vás další ročník svatebního veletrhu Svatební dny. Inspirujte se při plánování vaší svatby, těšit se na vás bude více než 100 firem ze světa svateb. Připraveny budou ochutnávky, veletržní ceny a také módní přehlídky.

10. ročník největšího svatebního veletrhu v ČR, moderní kongresové prostory, více než 150 vystavovatelů na jednom místě, veletržní slevy, každý z návštěvníků obdrží zdarma svatební katalog.

17. a 18. ledna 2020 proběhnou v hotelu Clarion v Praze již desáté Svatební dny. Největší svatební veletrh u nás opět představí více než 150 vystavovatelů, nabídne návštěvníkům bohatý doprovodný program, soutěže o hodnotné ceny a také účast několika celebrit, např. Jakuba Koháka, Nicol Trojanové nebo Patricie Solaříkové Pagáčové.
 
Na ploše přes 3500 m2 si návštěvníci mohou prohlédnout nabídku svatebních salonů, agentur, cukrářů, fotografů, šperkařů, kosmetických značek, ad. Na jednom místě si tak mohou vyzkoušet šaty, ochutnat dorty i slané dobroty, vybrat ty pravé snubní prsteny nebo se seznámit s aktuálními trendy ve svatebním líčení a česání. Novinkou letošního roku je soutěž Svatba na míru, jejíž hlavním mediálním partnerem je Evropa 2. Soutěž bude probíhat od 1. do 15. Ledna a týká se snoubenců, kteří plánují svatbu v roce 2020. Výherci získají voucher na svatební služby v ceně 150 000 Kč. Slavnostní předání proběhne na veletrhu v pátek večer a cenu předá Jakub Kohák.
 
Veletrh bude probíhat v pátek od 15.00 do 20.00 hod. a v sobotu od 10.00 do 18.00. Vstupenky mohou zájemci zakoupit on-line v síti Ticketpro nebo na místě. Každý z návštěvníků veletrhu obdrží ke vstupence tištěný svatební katalog SVATEBNÍ DNY zdarma.

Po celou dobu veletrhu bude probíhat anketa, z níž na konci každého dne proběhne losování o zajímavé ceny, které věnovali vystavovatelé. Prvních sto pátečních i sobotních návštěvníků navíc získá dárek.

Celý popis
Naposledy změněno: 10. 12. 2019