Úvod > Kalendář akcí > Svatební Expo 2021
Výstavy

Svatební Expo 2021

Kdy 19. listopad 2021 15:0020. listopad 2021 18:00
Navštivte nejexkluzivnější svatební veletrh u nás! Vyberte a rezervujete si s předstihem ty nejlepší dodavatele na vaši svatbu. Nenechte si ujít tuto luxusní velkolepou akci a zároveň využijte mimořádné slevy od vystavovatelů.
Svatební Expo je jedním z největších svatebních veletrhů v České Republice, se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR a nově i ze zahraničí. První ročník proběhl v listopadu 2011. Elegantní akce v prostorách luxusního hotelu klade důraz na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty, květiny, prsteny, dorty, svatební foto a video, ochutnávky a další.

Již při vstupu od nás dostanete zdarma Svatební Expo magazín, plný článků, užitečných rad a tipů, včetně profilů a kontaktů na jednotlivé vystovavatele a plánek celého veletrhu s jeho programem. Slečny na welcome desku vás mile přivítají, vysvětlí a ukáží vám jak se zorientovat v pláncích, aby jste prošli celým veletrhem a nic vám neuniklo.

U vstupu se také můžete zdarma zapojit do tomboly s hromadou skvělých cen od našich vystavovatelů. Návštěvu si také můžete maximálně užít například se skleničkou vína od našich vinařů, s úžasným koktejlem, který vám namíchají profesionální barmani či vynikající kávou z mobilní kavárny.

Nenechte si ujít tuto luxusní velkolepou akci a příležitost získat inspiraci, a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 29. 1. 2021

Ubytování a restaurace v okolí