Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Den otevřených dveří ve Švandově divadle
Hudební a divadelní akce

Den otevřených dveří ve Švandově divadle

Švandovo divadlo v říjnu oslaví už 136. narozeniny. Připraven je lákavý program pro děti i dospělé. Jedna z prohlídek bude určena pro neslyšící.

Hherečky a herci ze Švandova divadla se začátkem divadelní sezóny opět představí v neobvyklých rolích průvodců: ve středu 13. září se zde totiž koná tradiční Den otevřených dveří.

Je jiný, je tajemný a je tady!  Na středu 13. září 2017 je pro vás připraven bohatý program.

Jediný den v roce, kdy se vyplatí vstoupit Krysaři do cesty! A setkáte se i s dalšími postavami jedné z nejznámějších evropských legend, jak ji podle novely Viktora Dyka zinscenoval náš soubor. Můžete se tak těšit na křehkou Agnes, věčně čekajícího Kristiána, vypočítavé radní Struma a Frosche, příliš úslužného hospodského Rögera, jeho posluhovačku Lízu, drzé holky Loru a Kätchen či Seppa Jörgena — který vidí svět tak nějak po svém. Jako by na chvíli obživly obrazy Hieronyma Bosche.

A co je pro vás ještě nechystáno?

Tradiční nezapomenutelné prohlídky divadla pod vedením členů našeho hereckého souboru, zábavné i poučné zároveň; ukázka z inscenace Krysař, nebo ukázky z repertoáru našich stálých hostů, Hereckého studia Švandova divadla; a v neposlední řadě soutěže a slevové akce na vstupenky, které jistě přijdou vhod.

Prohlídky divadla:

  • Dopolední prohlídky (9.00—11.00 začátek v každou celou hodinu) jsou rezervovány pro školy (v případě zájmu volejte 257 321 334).
  • Prohlídka ve 12.00 je určena pro neslyšící za doprovodu tlumočníka do znakové řeči (v případě zájmu pošlete e-mail obchodni@svandovodivadlo.cz).
  • Odpolední prohlídky (15.00 – 18.00 začátek v každou celou hodinu) budou pro veřejnost bez nutnosti rezervace.
  • A kdo nestihne přijít osobně, může se prohlídky zúčastnit on-line; přímý přenos na Facebooku Švandova divadla začne v 16.00.
  • A jako bonus: vernisáž výtvarné zdi Michala Ožibka v 19.30.

Vstup zdarma.

Provozovatel

Švandovo divadlo na Smíchově

Štefánikova 57
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 234 651 111
Email:
info@svandovodiva...
WWW:
www.svandovodivad...
GPS:
50,075709 14,407391
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

The Jim Rotondi Quintet

Jim Rotondi je dnes jedním z nejuznávanějších trumpetistů moderního jazzu na světě. Posledních třicet let strávil v popředí newyorské a mezinárodní jazzové scény a jeho hra je velmi vyhledávána jak pro studiovou práci, tak pro koncerty.
Praha, Praha

Pilani Bubu Trio

Pilani Bubu je jihoafrická písničkářka, televizní moderátorka a kreativní nezávislá umělkyně v žánru současné lidové hudby.
Praha, Praha

Jazz Dock Dětem – Andělé ze zapomenuté skříňky

Vánoční příběh o tom, jak adventní andělé vykonávají své povinnosti. V dnešním světě to však nemají jednoduché, současnost i tradice jim zamotají hlavy.
Praha, Praha

Rene Trossman & Little Big Band

Kytarista a zpěvák z Chicaga!
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Andělín – péče a zábava pro vaše děti

Nabízíme péči o děti v době, kdy se jim nemůžete věnovat, nebo si chcete od rodičovských povinností odpočinout. Připravíme zábavné prostředí pro děti na svatbě, narozeninovou oslavu, nebo dětský koutek na firemní party. O děti pečujeme s láskou a radostí, jak by se líbilo nám, být na jejich místě.
Praha 5, Praha

Švandovo divadlo na Smíchově

Švandovo divadlo na Smíchově je scénou hlavního města Prahy a moderním evropským kulturním centrem živých umění. Jeho repertoár tvoří především inscenace stálého činoherního souboru a další produkce, jež se dělí do pravidelných programových cyklů věnujících se různým žánrům a disciplínám.
Praha 5, Praha

Kostel svatého Jakuba Staršího – pohřebiště Přemyslovců na Zbraslavi

Kostel svatého Jakuba Staršího v Praze na Zbraslavi umožňuje prohlídky kostela s hrobkami Václava II., Elišky Přemyslovny a dalších Přemyslovců.
Praha 5, Praha

Wellness Centrum Radlice

Pohodová sportovní atmosféra na vás čeká ve Wellness Centru Radlice v Praze. Na své si zde přijde každý, kdo vyznává wellness a chce být fit. Vyzkoušet můžete aerobic, pilate, kryokomoru vacu, fitness nebo Solar studio.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Café Savoy v Praze

Na břehu Vltavy, nedaleko Kampy a úpatí Petřína, najdete restauraci a kavárnu Café Savoy ze známého řetězce Ambiente. Vedle široké nabídky zákusků a snídaní zde dostanete i mnoho specialit převážne francouzské kuchyně. Počátky Café Savoy sahají do konce 19. století.
Praha 5, Praha

Sobotní rodinný brunch v restauraci Il Giardino Toscano

Sobotní brunch v restauraci Il Giardino Toscano hotelu NH Collection Prague bude zážitkem nejen pro dospělé, ale především pro děti.
Praha 5, Praha

Daily lunch menu – obchodní oběd v restauraci Costa Praga v NH Prague

Unikátní moderní Hotel NH Prague se skládá ze dvou oddělených budov spojených lanovkou a obklopených bohatou zelení. Hotel nabízí kromě ubytování služby restaurace a fitness centra.
Praha 5, Praha

Cukrárna Gaigher

Prodáváme klasické zákusky i speciální pro diabetiky, šlehačkové, ovocné, svatební, slavnostní i dětské dorty.
Praha, Praha