Úvod > Kalendář akcí > Struny dětem 2020 - zrušeno
Struny dětem 2020 - zrušeno
">
27.3.
29.3.
+ Přidat foto

Struny dětem 2020 - zrušeno

Kdy 27. březen 2020 10:00 - 29. březen 2020 18:00 Festivaly
Oblíbený rodinný festival Struny dětem v Minoru chystá na poslední březnový víkend pestrý program plný hudby, tance, her a vyprávění pro všechny tvořivé děti i hravé rodiče.
Na programu najdete na tři desítky koncertů nejrůznějších žánrů, představení i workshopů. Všechny jednotlivé programy Strun dětem v Minoru spojuje tradičně snaha představit dětem pestrý svět umění a tvořivých aktivit. Po celou sobotu a neděli budou opět připraveny průběžné dílničky a hravé zóny, jež nabídnou odpočinek a tvoření i bez nutnosti nákoupit vstupenky v předprodeji.

O festivalu
Struny dětem v Minoru, festival pro zvídavé děti a hravé rodiče,  nabízí od roku 2010 uměnímilovným rodinám víkend naplněný zážitkovým poznáváním rozličných uměleckých forem. Posláním festivalu je přiblížit dětem umělecké prostředí takovou formou, aby jej přijaly za své, považovaly za přirozenou součást svého života a měly touhu se do něj vracet ~ ať již jako tvůrci či jako posluchači. Festival nabízí příležitost setkat se nablízko s osobnostmi české umělecké scény, nové zážitky a nečekané souvislosti.
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 3. 2020