!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Závody kočárků ve sportovní chůzi
Sportovní akce

Závody kočárků ve sportovní chůzi

Kdy 6. září 2020 15:00 - 18:00
Závody kočárků ve sportovní chůzi již podeváté!
V neděl 6. ZÁŘÍ 2020 přesně v 15 hodin odstartují po celé České republice v pořadí již deváté Strolleringové závody – závody ve sportovní chůzi s kočárkem.

Nadcházející závody můžeme opět označit jako MEZINÁRODNÍ, neboť se k České republice přidá znovu Slovensko! Je tedy jasné, tato neděle bude patřit všem aktivním rodičům, kteří se sejdou na několika desítkách míst po celé ČRa SR, aby změřili síly v této netradiční disciplíně.

Podstatou samotných závodů je CHŮZE s kočárkem na cca 100 metrů dlouhé trati v co nejkratším čase. Zcela záměrně je kladen důraz na chůzi, neboť sportovní chůze je základem každé lekce programu Strollering– outdoorového fitness pro maminky (a tatínky) na mateřské dovolené.

Pro soutěžící jsou připraveny vždy 3 hlavní kategorie závodů: pro maminky, pro tatínky a pro celé rodiny, kdy je třeba, aby se dva členové rodiny drželi madla kočárku současně.

Součástí závodů bude na každém místě jejich konání také bohatý doprovodný program určený především pro nejmladší účastníky závodů.

Celá akce výtěžkem ze startovného podpoří určité děťátko či neziskovou organizaci, kteří naši pomoc potřebují! 

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 14. 7. 2020