Úvod > Kalendář akcí > Veletrh dárků a dekorací

Veletrh dárků a dekorací

Kdy 12. prosinec 2019 10:00 - 15. prosinec 2019 18:00 Výstavy
Letos nadělí tisíce tipů na dárky i koncert italské legendy!
Veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY vdechne sváteční atmosféru výstavnímu areálu PVA EXPO PRAHA už pojedenácté. Ve dnech 12. až 15. prosince 2019 nabídne návštěvníkům inspiraci na nákup vánočních dárků a zábavu pro celou rodinu. V bohatém doprovodném programu letos vystoupí i italská legenda Drupi v duetu se zpěvákem Davidem Mattiolim.

Oblíbený veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY návštěvníkům nabídne expozici se 400 stánky a více jak 10 000 tipy na originální nadílku pod stromeček. Zavítejte na největší předvánoční prodejní akci a seznamte se s produkty tradičních českých výrobních firem, ale i s nezávislou autorskou sekcí.
Tradice na stůl i pod stromeček
Rukodělnou tvorbu a lidovou tvořivost tradičně představí ČESKÝ JARMARK. V části VÁNOČNÍ HODY se bude jíst, pít a ochutnávat vše, co jen trochu voní Vánocemi. Organizátoři mysleli i na celiaky. Ti mohou své chuťové buňky uspokojit na BEZLEPKOVÉM TRHU.

Sváteční atmosféru veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY dokreslí bohatý doprovodný program. Ve čtvrtek čeká návštěvníky řada vystoupení pěveckých a tanečních souborů, v pátek pak program s dětmi z dětských domovů pod záštitou sdružení CHARITA DĚTEM.

Zlatý hřeb celého veletrhu se ale odehraje v sobotu 14. prosince od 13 do 17 hodin. V rámci programu nazvaného DEJME ŠANCI DĚTEM (pořádá CHARITA DĚTEM) vystoupí mnoho známých tváří. Menší děti pobaví Václav Upír Krejčí, větší nadchne ohnivá show Petra Dragona Kozáka, ale celou rodinu zaručeně roztančí italská legenda Drupi & Davide Mattioli s největšími hity a novými duety obou zpěváků. Odpolednem návštěvníky provede Anife Ismet Hassan Vyskočilová.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 11. 2019