Úvod > Kalendář akcí > Stříbrné vánoční dny 2019
Stríbrné vánocní dny 2017
"> Stríbrné vánocní dny 2017
12.12.
15.12.
+ Přidat foto

Stříbrné vánoční dny 2019

Kdy 12. prosinec 2019 10:00 - 15. prosinec 2019 18:00 Výstavy
Nenechávejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Pořiďte je letos v předstihu na největším předvánočním veletrhu Stříbrné vánoční dny, který se uskuteční v areálu PVA Expo Praha od 12. do 15. prosince 2019.
Stříbrné vánoční dny představí více než 300 vystavovatelů. Čekají na vás neotřelé tipy na vánoční dárky, originální zboží přímo od výrobců i pestrý doprovodný program.

Kromě tradičních českých výrobních firem a společností zastupujících  značkové zboží se již pošesté na veletrhu představí sekce originální autorské nezávislé módy, šperků a designu Fashion zóna a prodejní výstava rukodělné tvorby a lidové tvořivosti Český jarmark. Potravinová sekce Vánoční hody pro oblíbenost návštěvníků nebude chybět a bude  opět obohacena dne 14. 12. o Vánoční bezlepkový trh Společnosti pro bezlepkovou dietu z.s. celiak.cz. Připravena je nová sekce Kolo pod stromeček. Letos bude novinkou Kreativ market & Milujeme papír, největší vánoční akce pro milovníky kreativního tvoření.

Sekce Fashion zóna, Český jarmark a Vánoční hody jsou nově koncipovány do Haly 4, v Hale 3 se představí tradiční výrobci a dovozci kvalitního zboží různorodých typů výrobků pro celou rodinu. Vánoční bezlepkový trh bude probíhat v sobotu v Hale 6.


Doprovodný program

Na veletrhu si v rámci doprovodného programu budete moci užít koncert italské legendy Drupi & Davide Mattioli s největšími hity a novými duety obou zpěváků.

Nebudou chybět známé tváře – Anife Ismet Hassan Vyskočilová, Václav Upír Krejčí, Petr Dragon Kozák, Jiří Spilka a další. Srdečně vás zve Charita dětem z.s., partner doprovodného programu veletrhu a Jindra Konečná, manažerka veletrhu.
Celý popis
Naposledy změněno: 27. 9. 2019