!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Street Food Circus
Street Food Circus
">
23.5.
24.5.
+ Přidat foto

Street Food Circus

Kdy 23. květen 2020 10:00 - 24. květen 2020 22:00 Gastronomické akce
Největší street food festival v České republice. Dvoudenní festival plný exotických chutí, kuchařských workshopů, hudebních vystoupení a pouličního umění.
Prezentace kuchyní z více jak 30 zemí, Argentiny, Peru, Indie, Itálie, Mongolska, Thajska, Japonska, Mexika, Balkánu, Ukrajiny, Ameriky, Vietnamu. Budete moci ochutnat churrasco, empanadas, laksa, bibimbap, šašlik, sushi, anticuchos, ceviche, asado, piadina, trhané vepřové, tabouleh, poké a mnohem více street foodových pokrmů.

V rámci doprovodného programu uvidíte Bubenickou show, zahrají skotští dudáci, těšit se můžete i na žongleřy, graffiti, beatbox, jojo show, břišní tanečnice, čajový obřad, balkánskou dechovku, buskery, divadlo a workshopy pro děti, ukázky pletení housek, výrobu sýra nebo dojení krávy.

Vstup zdarma.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 2. 2020