Úvod > Kalendář akcí > Dětenice dětem v březnu zdarma
Dětenice dětem v březnu zdarma
"> "> "> "> "> ">
1.3.
31.3.
+ Přidat foto

Dětenice dětem v březnu zdarma

Kdy 1. březen 2020 10:00 - 31. březen 2020 17:00 Historické a vojenské akce
Každou sobotu a neděli mohou přijít děti v doprovodu rodičů na zámek Dětenice zdarma. Prohlídky se konají od 10:00 do 17:00 hodin. V sobotu se potkáte s čarodějnicí, v neděli je prohlídka klasická.
Netradiční prohlídka zámku, při které vám v sobotu za světla plápolajících svíček, zdejší ježibaba Žizelda barvitě povypráví příběh o tom, jak se na Dětenicích žilo. V neděli se zase můžete těšit na klasické prohlídky zámeckých interiérů.

Tento celoroční sobotní program je vhodný pro všechny děti, ale víme, že pobaví i dospělé návštěvníky. Po celý březen mohou přijít děti do 15 let v doprovodu rodičů na zámek Dětenice zdarma (1 platící dospělý = 1 dítě zdarma, 2 dospělí = 2 děti zdarma, 3 dospělí = 3 děti zdarma,..).

A k tomu je oběd i večeře pro děti také zdarma. Dostanou kuřecí steak ze stehýnka na grilu s ½ pečenou bramborou, bylinkovou zakysanou smetanou a vstupné na středověký program od 19 hod v dětenické vyhlášené Středověké krčmě (1 jídlo pro dospělého = 1 jídlo zdarma pro dítě, 2 objednaná jídla = 2 jídla zdarma pro děti, 3 objednaná jídla = 3 jídla zdarma pro děti atd.).
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 3. 2020

Ubytování a restaurace v okolí