Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Strašidelná stezka
Hororové postavy
Společenské akce

Strašidelná stezka

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Liberecký kraj nebo navštivte Společenské akce v celé ČR.
Třetí ročník hororové stezky odvahy, na které se tváří v tvář setkáte s největšími hvězdami kultovních hororových filmů. Vaším úkolem je pokusit se tato setkání přežít a dojít až do samotného cíle. Letos se na trase pohybuje 12 hororových postav.
Již potřetí si pro vás přichystáme hororovou stezku odvahy, na které se tváří v tvář setkáte s největšími hvězdami kultovních hororových filmů. Vaším úkolem je pokusit se tato setkání přežít a dojít až do samotného cíle. Letos se na trase pohybuje 12 hororových postav – živých herců v kostýmech, kteří se budou snažit každou skupinku co nejvíce poznat. Jak? To se nechte překvapit a navštivte naši adrenalinovou akci, která v České republice nemá obdoby! Koná se pouze v pátek a v sobotu 27. a 28. října! Přijďte pobejt, těšíme se na Vás!

PRŮBĚH
Akce začíná vždy po setmění. V místě startu se účastníci registrují a získávají vstupní informace. Trasa je vyznačena světélky a bývá dlouhá přibližně jeden kilometr. Její absolvování obyčejně trvá asi 17 až 20 minut. Na trasu vysíláme dvojice nebo maximálně šestičlenné skupinky. Na akci se doporučujeme předem rezervovat , protože každá skupinka má svůj unikátní čas startu, díky čemuž nemusíte čekat ve frontě.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ
Vstup na akci je na vlastní nebezpečí. Organizátor neodpovídá za jakoukoli fyzickou, psychickou či jinou újmu účastníků. Vstupem na trasu s touto podmínkou dává každý účastník automaticky souhlas. Strašidelná stezka není vhodná pro osoby mladší 12 let a organizátor účast těmto osobám nedoporučuje. Pokud se však děti z vlastní vůle účastnit chtějí, bude jim to umožněno v doprovodu dospělé osoby. Nemají však nijak zvýhodněné vstupné a v případě, že se po vstupu na trasu v jejím průběhu rozhodnou ze hry odstoupit, nevznikne nárok na vrácení vstupného. Organizátor si vyhrazuje právo dle svého uvážení nevpustit na trasu osoby vykazující známky opilosti nebo vlivu jiných omamných látek. Po trase se pohybujte plynule, volnou chůzí. Neběhejte, ani se příliš neloudejte. Vždy se snažte projít trasu tak, abyste pokud možno nedostihli skupinku před vámi, ale zároveň, aby skupinka za vámi nedostihla vás. Přispějete tak k plynulému průběhu akce a k nejlepšímu zážitku všech účastníků.

PROGRAM
pátek (27.10.), sobota (28.10.)
  • 16:00 – 16:55 Country odpoledne s Josém
  • 17:00 – 17:10 Scénka: Upálení čarodějnice
  • 17:15 – 17:25 Strašidelné hudební hádanky
  • 17:30 – 17:40 Hororový průvod
  • 18:00 – 21:00 STRAŠIDELNÁ STEZKA

CENA
Jednotné vstupné: 120,-Kč. V ceně vstupenky je zahrnuto: 
  • Doprovodný program
  • Parkovné
  • Vstup na Strašidelnou stezku
  • Certifikát za absolvování
  • Odměna
UPOZORNĚNÍ: Vstupné platíte až na místě. Kvůli technickému zázemí lze platit pouze hotově.

Ve znamení tří pštrosích per

Přijměte pozvání na výstavu, která přiblíží nejen jednotlivé osobnosti z rodu Harrachů spravujících jilemnické panství od 18. století, ale také umožní nahlédnout do jejich rodinného života.
Jilemnice, Liberecký kraj

Krakonoš – pán Krkonoš

Krkonošské muzeum Správy KRNAP v Jilemnici zve srdečně na výstavu přibližující nejrůznější podoby Krakonoše v umělecké a lidové tvorbě.
Jilemnice, Liberecký kraj

Dva póly jedněch dějin

Byli z jedné krve, vynikali na poli politiky, literatury a žurnalistiky.
Semily, Liberecký kraj

Prodejní výstava umění

Prodejní výstava obrazů, grafik, skleněných plastik a šperků.
Semily, Liberecký kraj

Léčitelé Jizerských hor, Krkonoš a Českého ráje

Léčitelské schopnosti byly vždy opředené tajemstvím. Jaké byly osudy více než třiceti lidí, kteří uzdravovali v okolí, se dozvíte v semilském muzeu.
Semily, Liberecký kraj

Czech Skipass 2023/2024

Úspěšný projekt Czech Skipass – lyžařská celosezónní permanentka, která umožňuje návštěvníkům užít si 185 km sjezdových tratí v 18 předních domácích skiareálech – pokračuje i letos. Czech Skipass zahrnuje 147 lanovek a vleků.
Vrchlabí, Královéhradecký kraj

Káťa Krausová – Tarot 1968

Káťa Krausová – TAROT 1968.
Nová Paka, Královéhradecký kraj

ČEZ SkiTour – Horní Mísečky 2024

Největší českých seriál v dálkových bězích na lyžích započne na krkonošských Horních Mísečkách. Startuje se v polovině ledna.
Vítkovice, Liberecký kraj

Western city Mříčná – Divoký západ a příměstské tábory

Western Mříčná pořádá během celého roku různé kulturní i společenské akce pro širokou veřejnost. Po dvou letech se vracíme s dětskými tábory, které se budou zaměřovat na Divoký západ.
Mříčná, Liberecký kraj

Koupaliště a sportovní areál Mříčná u Jilemnice

Nově zrekonstruované přírodní koupaliště se nachází ve středu obce Mříčná nedaleko Jilemnice.
Mříčná, Liberecký kraj

Letní biatlon na vlastní kůži

Ve spolupráci s biatlonovým klubem KB Jilemnice jsme připravili možnost pro všechny vyzkoušet si biatlon na vlastní kůži.
Jilemnice, Liberecký kraj

Běžecký areál Hraběnka – trasy pro méně zkušené a začínající běžkaře

V Jilemnici můžeme najít několik kilometrů pravidelně upravovaných běžeckých tratí, z nichž většinu v areálu Hraběnka, ale značná část vede kolem dokola celé Jilemnice. Přirozeným nástupním místem pro tyto tratě je přímo v areálu Hraběnka místo zvané "U buněk".
Jilemnice, Liberecký kraj

Krkonoše na běžkách – turistická běžecká trasa Buď fit v Jilemnici

Trasa Buď fit v délce 20 kilometrů začíná v Jilemnici, na místě zvaném U buněk, v areálu Hraběnka, ale je také možnost napojit se na více místech a lze jí projíždět v libovolném směru. Na lyže se mohou po této trase vydat děti, senioři i zdatní sportovci.
Jilemnice, Liberecký kraj

Zvědavá ulička v Jilemnici – lidová architektura Krkonoš

Ulička reprezentuje vynikající soubor lidové architektury, postavený většinou po velikém požáru města r. 1788. Název uličky vychází z faktu, že domy na západní straně jsou za sebou postaveny tak, aby každý další byl posunut o jednu okenní osu blíž do ulice.
Jilemnice, Liberecký kraj

Plavecký bazén a sauna v Jilemnici

Kryté koupání naleznete v plaveckém bazénu v Jilemnici na Tyršově náměstí. Bazén dlouhý 25 metrů nabízí čtyři plavecké dráhy. Proměnlivá hloubka bazénu se pohybuje mezi jedním až 1,5 m. V areálu nechybí dětský bazének s vodním chrličem ve tvaru obdélníku.
Jilemnice, Liberecký kraj

Biatlon na vlastní kůži

Biatlon je velmi atraktivní sport, v České republice si za poslední roky získal velké množství fanoušků a i v základnách klubů to praská ve švech. Všichni víme jak lehce se radí doma, v teple, v bezvětří, u čaje a se všemi dostupnými informacemi. Realita je však o dost složitější...
Jilemnice, Liberecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Šaldův statek v Jilemnici

Šaldův statek je státem chráněná roubená chalupa a zároveň stylová nekuřácká restaurace ve Zvědavé uličce v Jilemnici. Kromě vynikajícího pohoštění najdete uvnitř restaurace také výstavu místního výtvarníka Josefa Dufka, autora tradičního sněhového Krakonoše na Jilemnickém náměstí.
Jilemnice, Liberecký kraj

Lavina Restaurant a Hotel Na Staré poště

Lavina Restaurant a Hotel na Staré poště s příjemným ubytováním v pěti dvoulůžkových pokojích a v jednom apartmánu pro čtyři až šest osob, který je vybaven vlastní kuchyňkou. Pokoje jsou čisté a stylově vybavené, samozřejmostí je vlastní koupelna, TV a připojení k internetu.
Jilemnice, Liberecký kraj

Pension Alexander v Jilemnici

Penzion a restaurace rodinného typu v Jilemnici nabízí výbornou českou kuchyni a příjemné posezení. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením.
Jilemnice, Liberecký kraj

Hotel Vyhlídka v Krkonoších

Celoroční ubytování v Národním parku Krkonoše v Hotelu Vyhlídka je ideálním místem pro zimní i letní rekreaci. Hotel, obklopený přírodou, se nachází v klidném horském prostředí na kopci Kozinec v okrajové části města Jilemnice – Hrabačov.
Jilemnice, Liberecký kraj

Pension Trautenberk

Příjemné ubytování pro rodinnou dovolenou, maminky s dětmi, sportovní a fotbalová soustředění i školy v přírodě. Pochutnat si můžete ve vyhlášeném Steak restaurantu.
Studenec, Liberecký kraj

Silverstone Living

Silverstone Living je privátní luxusní rezort, který propojuje rodinnou farmu a wellness s atraktivní horskou přírodou. Místo, které si každý zamiluje pro jedinečné kouzlo a energii, nabízí nejen nevšední zážitky a výjimečnou atmosféru, ale především naprosté soukromí a klid. 
Bystrá nad Jizerou, Liberecký kraj

Pumprnikl – perník z Krkonoš

Perník vyrobený podle upraveného receptu na krkonošský perník z 18. století. Jedná se o slepovaný kulatý perník (jedlý suvenýr z Krkonoš) ve tvaru “bonbonu”. Do těsta se přidává podle upraveného receptu šípkový karamel a žaludová a rakytníková mouka.
Benecko, Liberecký kraj

Chata Pod Hájkem

Celoroční ubytování v areálu rodinné biofarmy Krkonoších – nedaleko turistického centra Vrchlabí.
Horní Branná, Liberecký kraj