Úvod > Kalendář akcí > Strach v Permoniu
Strach v Permoniu
"> Strach v Permoniu "> Strach v Permoniu "> Strach v Permoniu "> Strach v Permoniu "> Strach v Permoniu "> Strach v Permoniu "> Strach v Permoniu
20.8.
21.8.
Přidat foto
Sportovní akce

Strach v Permoniu

Noční týmová hra. Zažijte zábavní parky Permonium a Duhový svět v noci.
Týmová hra pro dospěláky a větší děti (doporučený minimální věk 12 let). Zažijte hororovou atmosféru v zábavním parku Permonium. Týmy mají za úkol projít všechny nástrahy a dostat se do cíle se svými indiciemi a možná i něco navíc… Zažijte zábavní parky Permonium a Duhový svět v noci.

V sobotu 20.8.2022 úderem 21:00 hod. začne v zábavně-naučném parku Permonium® v Oslavanech  u Brna jedna z nejoblíbenějších akcí sezóny (nutno dorazit dříve – jeden člen týmu se před startem musí zaškolit na lanové aktivity). Noční hororová týmová hra s názvem STRACH V PERMONIU pro všechny adrenalinové nadšence. Letošní 11. ročník s tématem „Po stopách hříšníků“, kde si na své přijdou všichni aktivní dospělí a teenageři, milovníci netradičních aktivit a originálního dobrodružství.  
 
Noční cesta parkem a plnění zapeklitých úkolů ve zbrusu nové interaktivní hře nebude jednoduché, povolena je pouze jedna svítilna do týmu. Děj příběhu se odehrává v 19. století a účastníky čeká reálné setkání s hororovými postavami, kterým budou muset čelit a zvítězit nad nimi obratností, důvtipem, pohotovostí a uměním poradit si v každé nečekané situaci. Lékařka Voštěpová plná pýchy, lakomá černá vdova Irena, líná pastýřka Helga, závistivá dělnice Zita, to jsou jen některé z hlavních postav nočního příběhu. Zvítězí dobro nad zlem? To se uvidí.

Registrace týmů předem nutná, místa jsou omezena.

Ubytování a restaurace v okolí

Městský zámecký pivovar Oslavany

Městský zámecký pivovar Oslavany

Oslavany, Jihomoravský kraj
Zámecká restaurace v Oslavanech

Zámecká restaurace v Oslavanech

Oslavany, Jihomoravský kraj
Pivovar Padochov

Pivovar Padochov

Oslavany, Jihomoravský kraj
Penzion Oldřich Marek Ivančice

Penzion Oldřich Marek Ivančice

Ivančice, Jihomoravský kraj