!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Štěpánský pochod Luhačovským zálesím

Štěpánský pochod Luhačovským zálesím

Kdy 26. prosinec 2019 9:00 - 19:00 Společenské akce
Navštivte na 2. svátek vánoční malebnou krajinu Luhačovického Zálesí a poznejte blízké okolí lázeňského města. Na určených stanovištích na Vás čeká občerstvení a v cíli zábava a něco k zakousnutí.
Dne 26.12.2019 proběhne v Pozlovicích a blízkém okolí Luhačovic tradiční, již 8. ročník Pochodu Luhačovským Zálesím. Akce je určena všem milovníkům turistiky, dobrého jídla, pití a hlavně zábavy. Absolvováním vytyčeného nenáročného okruhu v délce cca 7km se sedmi kontrolními stanovišti s občerstvením se můžete zúčastnit slosování o hodnotné ceny.

Na startu si za mírný poplatek vyzvednete startovní a průvodní průkaz, který budete na kontrolních stanovištích označovat příslušným razítkem. K průkazu obdržíte také výchozí nápoj(pivo či limonádu) a po návratu do cíle další. 

Na kontrolních stanovištích také najdete něco osvěžení, zahřátí či zakousnutí. Máte-li rádi čerstvý vzduch, zimní přírodu, dobré jídlo, pití a především skvělou zábavu, přijeďte do Pozlovic. Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie, průměrná časová náročnost je cca 2,5h, čas však není nijak výrazně limitován.

Po celý den je před místním Hostincem U Krajčů podáván čerstvý ovar přímo z kotle, večer pak proběhne lidová veselice. Začínáme dopoledne v 9:00.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 11. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Lázeňský & wellness hotel Niva Luhačovice

Lázeňský & wellness hotel Niva Luhačovice

Luhačovice, Východní Morava
Penzion U Hráze v Pozlovicích u Luhačovic

Penzion U Hráze v Pozlovicích u Luhačovic

Luhačovice, Východní Morava
Vila Valaška v Luhačovicích

Vila Valaška v Luhačovicích

Luhačovice, Východní Morava