Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Štědrost spojuje Mnichovo Hradiště
06
Akce pro děti

Štědrost spojuje Mnichovo Hradiště

Pohádka o štědrosti pro malé i velké.


14:00 Divadelní pohádka Světýlka radosti

15:30 Setkání s inspirací

Štědrá sociální síť Hearth.net ve spolupráci s Veselou Vesnicí o.p.s. a Žijeme pro Hradiště vás srdečně zvou na pohádkovou divadelní hru Světýlka radosti, která se uskuteční v rámci akce Štědrost spojuje.

Dan s Rozárkou se jednoho dne ocitnou v pohádkovém světě, kde se dějí věci! Veškerý život tam určují kamínky, za kterými se všichni ženou. Kamínky ovlivňují vztahy mezi lidmi a nejen je. Dan s Rozárkou ale objeví, že si mohou navzájem dělat radost i bez kamínků, a tak rozsvěcují jedno světélko radosti za druhým.

Představení připravilo Divadlo Kukadlo. Hlasy zvířecím postavám propůjčili známí herci v čeles Pavlem Rímským a Pavlem Tesařem.

Po skončení divadla bude následovat debata o štědrosti, hlavním poselství pohádky. Zúčastní se jí zajímavé osobnosti z vašeho okolí. Děti mezitím budou s divadelníky poznávat postavy z pohádky. Představíme vám také sociální síť Hearth.net, kde dávat znamená dostat mnohem víc. Poznejme společnou radost ze sdílení dobrých věcí.

Přijďte, budeme se těšit! Vstupné je darem pro vás.

Provozovatel

Hearth.net ve spolupráci s Veselou Vesnicí o.p.s. a Žijeme pro Hradiště

Masarykovo náměstí 299
295 01 Mnichovo Hradiště
Tel.:
+420 722 080 000
Email:
info.zde@email.cz
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
50,522749 14,974255
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Kurz roubování

Máte na zahradě starou jabloň, která plodí úžasná jablka? Ani nevíte, co je to za odrůdu, ale chcete ji zachránit stůj co stůj. Nebo jste šli podzimní krajinou a utrhli jste si z větve jablko? Kousli jste do něj a jeho trpká chuť vás očarovala – nadosmrti jste propadli výrobě cideru!
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Koncert kapely Džezvica v Sychrováku

Balkánská hudba, netradiční nástroje, podmanivý vícehlasý ženský zpěv, harmonika, violloncelo, kytara, příčná flétna, cajon... přijďte si poslechnout a zatančit na skvělou kapelu Džezvica! A dát si třeba dobré sychrovácké místní pivo a něco dobrého k jídlu.
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Valentýn v prvorepublikové vile

Nabízíme zvýhodněný Valentýnský balíček s přespáním v Českém ráji.
Branžež, Středočeský kraj

Dětské odpoledne – Jak vzniká auto

Zábavně-naučné odpoledne.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Pamětní desky významných osobností v Mnichově Hradišti

Na sedm domů, kde žilo a působilo sedm významných osobnosti Mnichova Hradiště, byly umístěny pamětní desky. Netradiční podobu kruhových tabulek z mosazi navrhl architekt města Jakub Chuchlík.
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Barokní Salla Terrena na zámku Mnichovo Hradiště

Vzácně dochovaný barokní zámek rodu Valdštejnů s mimořádně bohatou interiérovou výbavou, která stále zachovává atmosféru 18. století.
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Muzeum města Mnichovo Hradiště

Počátky městského muzea v Mnichově Hradišti spadají do 90. let 19. století, kdy se v Čechách začala připravovat národopisná výstava.
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Kaple sv. Anny v Mnichově Hradišti

V sousedství zámku Mnichovo Hradiště se nachází komplex kapucínského kláštera ze 17. století. Jeho součástí je klášterní kostel sv. Tří králů ze stejné doby a Kaple sv. Anny. Jedná se o třetí návštěvnický okruh Zámku Mnichovo Hradiště, tzv. Lapidárium.
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel U Hroznu Mnichovo Hradiště

V centru města Mnichovo Hradiště najdete ubytování v Hotelu U Hroznu s restaurací, která se specializuje na domácí českou kuchyni. Kapacita restaurace a salonku je 68 míst, s možností pořádání nejrůznějších rodinných i firemních akcí.
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Restaurace U Kvapilů

Restaurace U Kvapilů se nachází v klidné čtvrti města Mnichovo Hradiště, nedaleko vlakové nádraží. Restaurace nabízí široký výběr klasických hotových jídel, minutkovou kuchyni a také služby veřejného stravování s rozvozem jídel až do domu.
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Podzámecká restaurace Mnichovo Hradiště

Podzámecká restaurace Mnichovo Hradiště je útulnou stylovou restaurací v bezprostřední blízkosti mnichovohradišského zámku. Součástí objektu je plně vybavený apartmán.
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Penzion a restaurace U Mydlářů

Nově vybudovaný pension rodinného typu se nachází v Mnichově Hradišti nedaleko Mladé Boleslavi. Tato výhodná poloha v atraktivním regionu se nabízí k pohodlnému ubytování při služebních cestách, ale i rekreačních pobytech spojených s výlety do Českého ráje.
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj