Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Za vysvědčení na Staroměstskou radnici
Akce pro děti

Za vysvědčení na Staroměstskou radnici

Pražská informační služba odmění všechny žáky základních škol i středoškoláky, kteří přijdou v pátek 27. června se svým vysvědčením na Staroměstskou radnici. Poslední školní den budou moci všichni, kterým právě začínají prázdniny, do budovy radnice a na radniční věž jen za symbolickou 1 korunu.

Zvýhodněné vstupné do historických prostor Staroměstské radnice se týká žáků základních škol, kteří musí přijít v doprovodu dospělé osoby, ta však nárok na slevu nemá.

Studenti středních škol, včetně maturantů, mohou přijít samostatně. Staroměstská radnice bude návštěvníkům otevřena od 9 do 22 hodin.

Provozovatel

Pražská informační služba

Arbesovo náměstí 4
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 221 714 714
Email:
pis@prague.eu
WWW:
www.praguewelcome.cz
GPS:
50,076676 14,405083
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Just! Impro Silvestrovský speciál

Nejhezčí vánoční dárek je ten, který vyrobíte sami.
Praha 5, Praha

Srpnové světlo

Někteří lidé žijí jen proto, aby přežili jeden druhého. Nová hra Martina Františáka, ve které je život víc než detaily umírání.
Praha 5, Praha

AI: Když robot píše hru – diskuze s tvůrci a odborníky na AI

O čem robot přemýšlí, co cítí a dokáže napsat divadelní hru? Střípky ze života umělé inteligence jejími vlastními slovy. Futuristický Malý princ z doby postpandemické.
Praha 5, Praha

Kateřina Tučková & Bianca Bellová – Scénické rozhovory

Hosté scénických rozhovorů.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

Praha s průvodcem

Ať už se toužíte projít historickým centrem, poznat některou z pražských čtvrtí (třeba i tu, ve které právě bydlíte), prozkoumat tajuplná či malebná zákoutí, vždy se můžete obrátit na profesionální a licencované průvodce Prague City Tourism.
Praha, Praha

Pražská vlastivěda – vlastivědné vycházky s Prague City Tourism

Zajímáte se o pražskou historii, architekturu či svou čtvrť? Vyzkoušejte vlastivědné vycházky, které pořádá Prague City Tourism (dříve Pražská informační služba). Konají se celoročně, každý měsíc se pravidelně obměňují.
Praha 5, Praha

Squash & Fitness centrum Arbes v Praze

Squash a fitness centrum Arbes je menší sportovní zařízení pro ty z vás, kteří preferují sportování s rodinnou atmosférou.
Praha 5, Praha

Chléb a hry

Království značky Albi, svět deskových her, chytrých knížek a voňavého chleba.
Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Gaigher

Prodáváme klasické zákusky i speciální pro diabetiky, šlehačkové, ovocné, svatební, slavnostní i dětské dorty.
Praha, Praha

Francouzská restaurace Papi Oliver na Smíchově

Papi Oliver je francouzská restaurace, provozovaná od prosince 2015 vnukem a dcerou známého francouzského kuchaře Raymonda Olivera.
Praha 5, Praha

Bockem

Tady si udělejte na snídani opravdu čas, hned z rána to totiž bude zážitek, který vám prosvítí celý den, za kterým se také jistě brzy s přáteli vrátíte. Bockem totiž servíruje nejen tříchodové večeře, ale právě i snídaně.
Praha 5, Praha

Café Savoy v Praze

Na břehu Vltavy, nedaleko Kampy a úpatí Petřína, najdete restauraci a kavárnu Café Savoy ze známého řetězce Ambiente. Vedle široké nabídky zákusků a snídaní zde dostanete i mnoho specialit převážne francouzské kuchyně. Počátky Café Savoy sahají do konce 19. století.
Praha 5, Praha