!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Online kvízová hra - Mad Head Show
Společenské akce

Online kvízová hra - Mad Head Show

Kdy 5. květen 2021 19:00 - 21:00
Mad Head Show je zábavný kvíz, ve kterém proti sobě během čtyř kol soupeří týmy a snaží se pomocí dedukce, intuice a smyslu pro humor správně zodpovědět soutěžní otázky. Otázky mohou být textové, vizuální, zvukové, či dokonce tipovací, ale vždy originální a zábavné!

I když základní koncept vychází z kvízových her, nejedná se o pub kvíz a už vůbec ne vědomostní. Mad Head Show je zejména o kvalitní zábavě! Nepotřebujete žádné znalosti ani speciální schopnosti či dovednosti, často vám postačí logika, intuice, ale třeba i smysl pro humor.

Ať už se jedná o otázky hudební, vizuální, nebo dokonce interaktivní, v první řadě je to večer plný uvolněné atmosféry, improvizace, zábavy a napětí. Celou hrou vás provází profesionální moderátor.

Propojení týmu: Hráči se předem rozdělí do týmů po 3 – 6 lidech, určí si kapitána a vymyslí název týmu. Pokud se nacházejí hráči stejného týmu na různých místech, jsou spolu ve spojení mimo hlavní program a to přes videohovor, WhatsApp, Skype, Viber a pod.

Průběh hry: Na obrazovce hráči vidí v živém přenosu moderátora, otázky nebo úkoly a hromadný chat. Moderátor vždy nejprve přečte otázku. Všechny týmy pak současně pracují na odpovědi, kterou za celý tým odešle kapitán týmu přes online formulář.

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 27. 3. 2021