!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Staňte se instruktorkou zdravotního cvičení
Staňte se instruktorkou zdravotního cvičení
"> Staňte se instruktorkou zdravotního cvičení
15.10.
17.10.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Staňte se instruktorkou zdravotního cvičení

  • 15. říjen 2021 – 17. říjen 2021
Stále více lidí trápí bolesti pohybového aparátu. Proto jsou čím dál populárnější lekce zaměřené na zdravotní cvičení. Pokud vás láká kariéra cvičitelky Body and Mind – Instruktor zdravotní tělesné výchovy, vydejte se na kurz, který pořádá Škola fitness profesionálů.
Na rekvalifikačním kurzu, který má celkem čtyři části, se za celkem 100 hodin dozvíte od erudovaných lektorů, kteří jsou špičkami ve svém oboru, vše potřebné o anatomii hlubokého svalového stabilizačního systému páteře, o vzájemném vlivu pohybu na psychiku, seznámíte se s pravidly kineziologického rozboru a funkčního přístupu ke cvičení. Kurz je unikátní v tom, že je velice praktický. Naučíte se v něm základy tréninku rovnováhy a stabilizace a vyzkoušíte si velké množství pomůcek pro zdravé cvičení.

Škola fitness profesionálů FISAF.cz je moderní vzdělávací organizací s dlouholetou tradicí v oblasti fitness. Sdružuje špičkové školitele a udává nejnovější trendy v oboru. Jako první v České republice získala „Fitness michelinskou hvězdu“ – akreditaci Europe Active, která představuje nejvyšší možné uznání kvality vzdělávacího systému v oblasti fitness v Evropě.
 
Termíny kurzu:
1. část: 15. – 17. říjen 2021 – hlavní program
2. část: 12. – 14. listopad 2021 – hlavní program
3. část: 27. – 28. listopad 2021 – těhotné + jóga
4. část: 11. – 12. prosinec 2021 – senioři + pilates
Kurz je ukončen 17. prosince 2021 zkouškou.
 
Zobrazit více