Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Sranda biatlon na Park Golfu Hradec Králové
Sportovní akce

Sranda biatlon na Park Golfu Hradec Králové

Zima, nezima, sníh, nesníh, soutěž v biatlonu na Park Golfu bude. Závod se bude skládat z běhu (bez lyží) a ze střelby ze vzduchových pušek, které budou na střelnici připraveny.
Běh vás čeká na dvě dvoukilometrová kola (s trestným kolem 100 m v případě minutí terče). Střelba bude připravena 2x (1x ve stoje a 1x vleže). Závod s intervalovým startem začne v neděli ve 13:00 a vyhlášení výsledků je připraveno v naší restauraci kolem 15:00.

Kategorie: junioři (do 40 let), juniorky (do 40 let) a muži (nad 40 let), ženy (nad 40 let). Vyhlášení výsledků bude v restauraci na Park Golfu, kde bude i pokračovat after party. Přihlášky na mailu. Startovné 120 Kč / osoba ve startovném je i čaj / grog a sladký zákusek.

Provozovatel

Park Golf Hradec Králové

Roudničská 730
500 02 Hradec Králové
Tel.:
+420 723 848 039
Email:
recepce@parkgolf.cz
WWW:
www.parkgolf.cz
GPS:
50,170679 15,827515
 
 

Vstupné

Cena: 120 Kč

Poznámka:ve startovném je započítán i čaj / grok + sladká odměna po doběhu pro každého běžce.

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Jiří Stivín & Vladimír Strnad

Srdečně vás zveme 6. prosince 2022 do PETROF Gallery na recitál proslulé české jazzové (i nejazzové) legendy Jiřího Stivína, který letošní rok oslaví své 80. narozeniny.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Kouzelné Vánoce s Matyášem Novákem

Ochutnejte klavírní recitál mladého pianisty Matyáše Nováka.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Helena Kalambová Trio – vánoční koncert

Srdečně vás zveme na závěrečný hudební večer do kavárny PETROF Café, který jsme vyladili do tématu Vánoc.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Svatební veletrh Svatbárium

Svatební veletrh se vším všudy, přednášky, workshopy, osobní setkání a odnesete si chuť pustit se do plánování té svojí veselky.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Park Golf Club Hradec Králové

Areál Park Golf Clubu v Hradci Králové pro vás připravil vše co potřebujete ke strávení příjemného dne. Panoramatická restaurace je otevřena široké veřejnosti. 9 jamkové golfové hřiště vhodné i pro rekreační golfisty. Luxusní hotel, který poskytuje jedinečný výhled na golfové hřiště a přilehlé lesy.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Východočeský golfový pas

Východočeský golfový pas umožňuje hru na zapojených hřištích v Královéhradeckém a Pardubickém kraji za poloviční cenu, a to 7 dní v týdnu, v jakýkoli čas a dokonce i při turnajích! Mnoho dalších spolupracujících klubů poskytuje výhody držitelům pasu i mimo region
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Charlieho pony školička v Hradci Králové

Charlieho pony školička umožňuje kontakt dětí s poníkem – od svezení přes možnost návštěvy pravidelného kroužku, procházky do přírody až po jezdecký výcvik nebo přípravu na ZZVJ pony.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Digitální planetárium v Hradci Králové

V digitálním planetáriu v Hradci Králové, které vzniklo v těsné blízkosti hvězdárny, budete mít vesmír jako na dlani. Planetárium zároveň slouží i jako návštěvnické centrum pro popularizaci vědy a výzkumu.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurant Grill Duran

Restaurant Grill Duran v Hradci Králové se vyznačuje širokou nabídkou vynikajících jídel a vín domácí i zahraniční produkce.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Chilli Táta Restaurant v Hradci Králové

Přijďte ochutnat nebo si nechte dovézt burgery a chilli speciality v Hradci Králové!
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Café & Bistro V Pekárně

Jednoho dne se náhodně spojily dva sny různých lidí v jeden. Jedni měli sen o menší cukrárně, druzí si chtěli otevřít svou kavárničku s bistrem.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Minipivovar Rambousek v Hradci Králové

V roce 2002 založil v Hradci Králové odborník na minipivovary Milan Rambousek svůj vlastní minipivovar. Nachází se v centru města v nejužším bodě mezi Velkým a Malým náměstím. Produkce piva se odehrává v jediné místnosti o rozloze necelých 14 metrů čtverečních.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj