Úvod > Kalendář akcí > Sportovní park Riviéra v Brně

Sportovní park Riviéra v Brně

Kdy 20. červen 2020 - 28. červen 2020 Sportovní akce
Nejen na vodní hrátky a slunění láká brněnské koupaliště Riviéra. Na konci se areál na více než týden promění v rozsáhlý sportovní park, který dětem i jejich rodičům umožní nahlédnout do tajů mnoha rozličných disciplín.
Pod odborným vedením si návštěvníci koupaliště budou moci zdarma vyzkoušet různé sporty, utkat se v beachvolejbalovém turnaji či se seznámit s brněnskými oddíly.

Sportovní park na Riviéře poprvé vznikl předloni v létě a vzbudil mimořádný ohlas. Letos provoz sportovního parku potrvá od 20. do 28. srpna. Připraveno bude na 16 sportovišť rozesetých po celém areálu koupaliště. Nabídnou tradiční hry jako basketbal, stolní tenis, plážový fotbal nebo florbal, méně obvyklá odvětví jako baseball, judo nebo plážovou házenou, ale i outdoorové aktivity reprezentované například lezeckou stěnou.

Pro děti bude navíc připravena karta sportovce, se kterou budou obcházet jednotlivá stanoviště. Ti, kteří jich absolvují alespoň deset, následně obdrží dárek. U každého sportovního stanoviště bude připraven vyškolený člověk, jenž daný sport představí a dohlédne na to, aby si děti – ale nejen ony – počínaly správně.

Sportovní park bude ve všedních dnech otevřen od 11 do 19 hodin, o víkendech od 10 do 20 hodin.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 1. 2020