!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Sportovní park Pardubice
Sportovní park Pardubice
"> Sportovní park Pardubice "> Sportovní park Pardubice "> Sportovní park Pardubice "> Sportovní park Pardubice
8.8.
16.8.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Sportovní park Pardubice

Kdy 8. srpen 2020 9:0016. srpen 2020 18:00
Devět dnů plných sportu – to je Sportovní park Pardubice 2020, který se koná od 8. do 16. srpna v oblíbeném parku Na Špici. Na sportovištích, na řekách i v parku se představí na 70 sportovních klubů z Pardubic a okolí.
Sportuje celá rodina. Cílem je ukázat nejen dětem, že sport je skvělý způsob, jak trávit volný čas. Oblíbený park Na Špici se i v roce 2020 promění v jedno velké sportoviště a na stálých a variabilních sportovištích se představí desítky pardubických sportovních klubů prezentujících nejrůznější druhy sportů. Děti, kterým je park převážně určen

Sportovní park bude také obohacen o řadu kulturních zážitků. Druhý víkend nabídne zážitky plné Ameriky s názvem Friends Fest. Návštěvníci se v době konání Sportovního parku mohou těšit na projížďku ulicemi města s názvem Pardubice na bruslích, v nabídce je kvalifikační dostih na Velkou Pardubickou na závodišti, autogramiády a exhibice. Ujít si nenechejte ani hokejový memoriál Zbyňka Kusého.

A hlavně dva masové běhy přímo u nás v parku – také tento rok bude součástí našeho srpnového sportování Gladiator Race / Run. Překážkové závody jsou fenoménem poslední doby a prezentace tohoto sportovního odvětví ve městě sportu, navíc přímo v jeho centru, se jednoduše nabízí. Loni si to malí i velcí Gladiátoři moc užili, přidejte se k nim 11. srpna taky!

Program Sportovního parku Pardubice je cílen především na děti a příměstské tábory, pořadatelé hodlají oslovit také mateřské a základní školy. Návštěvníci mohou i letos využít již osvědčený systém hracích karet a kromě sportovních zážitků bude možné odnést si také diplomy a medaile, které obdrží za určitý počet splněných stanovišť.

Každý rok chystáme pro návštěvníky novinku v programu – letos jsme do něj zařadili přednáškový stan. Každý den se těšte na několik zajímavých přednášek.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 23. 6. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Autokemp Cihelna Pardubice

Autokemp Cihelna Pardubice

Pardubice, Východní Čechy
Epifany Patisserie v Pardubicích

Epifany Patisserie v Pardubicích

Pardubice, Východní Čechy
Medychef

Medychef

Pardubice, Východní Čechy
Cukrárna v Pernštýnské

Cukrárna v Pernštýnské

Pardubice, Východní Čechy