Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Sportovní kroužek pro děti 3 – 6 let
Sportovní akce

Sportovní kroužek pro děti 3 – 6 let

Florbalová škola Bohemians otevírá nový volnočasový kroužek pro děti od 3 do 6 let, který je zaměřený nejen na florbal, ale na celkový rozvoj pohybové soustavy pomocí míčových kolektivních sportů, atletických cvičení a gymnastické průpravy.
Děti se naučí běhat, skákat, šplhat, házet, chytat a hlavně se sportem bavit. Cvičení probíhají formou her, z kolektivních sportů se zaměříme na florbal, basketbal, fotbal, přehazovanou atd.
Trenéři s praxí a zkušenostmi se těší na všechny zájemce o sport bez ohledu na pohlaví a talent. S dětmi budou rozvíjet rychlost, sílu, obratnost a pohyblivost, a to vždy za pomoci pozitivního přístupu k dětem.

Kroužek bude probíhat ve sportovní hale Děkanka (adresa: Děkanská Vinice I. 5/987, Praha 4, 300m od stanice metra Pražského povstání – linka „C“). Každý čtvrtek od 15:00 do 16:30 budeme mít dostatečný prostor a kvalitní zázemí pro naše hry a cvičení.

KDY: čtvrtek, 15:00-16:30
KDE: sport. hala Děkanka (Děkanská Vinice I. 5/987, Praha 4)
CENA: 250,-Kč trénink, 800,-Kč měsíčně, 2.300,-Kč za pololetí

Pro přihlášení do kroužku kontaktujte sekretáře klubu Barboru Blažkovou, a to na emailu: sekretar@fbsbohemians.cz, nebo na tel.: +420-774-166-745.
 

Provozovatel

FbŠ Bohemians

Děkanská vinice I. 987/5
140 00 Praha 4
Tel.:
+420 774 166 745
Email:
sekretar@fbsbohem...
WWW:
www.fbsbohemians.cz
GPS:
50,054867 14,431721
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Poznámka:250,-Kč trénink, 800,-Kč měsíčně, 2.300,-Kč za pololetí

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení je v módě! Před OC Arkády Pankrác je otevřeno venkovní ledové kluziště. Bruslí se denně i o víkendech od 9-21 hodin a za každého počasí.
Praha 4, Praha

My Leonard Cohen – Kongresové centrum Praha

Kanadský hudebník Leonard Cohen naposledy navštívil Prahu v roce 2013. Letos, přesně deset let od jeho fenomenálního úspěchu, se do Česka vrací jeho písně v podání show My Leonard Cohen. Zpěvák a klavírista Stewart D’Arrietta, který vzdává poctu bluesové ikoně, vystoupí u nás vůbec poprvé.
Praha 4, Praha

Led Zeppelin Symphonic – Kongresové centrum Praha

Led Zeppelin patří mezi nejznámější hudební skupiny vůbec. Na tento ikonický odkaz navazují Led Zeppelin Symphonic, kombinace rockové kapely, symfonického orchestru a vynikajících zpěváků. Po úspěšně vyprodaných vystoupeních v Londýně a Paříži vyráží na světové turné, ve kterém neminou ani Česko.
Praha 4, Praha

Akční Vyšehrad

Zábavná akce pro rodiče a školní děti – o Praze hravou formou. Zlaťáky a drahokamy v průběhu celé trasy.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Kreativatelier

Kreativní workshopy na různá tvořivá témata a práce s pestrým výběrem materiálů. To vše v inspirativním zázemí atelieru v blízkosti metra Pražského povstání v Praze.
Praha 4, Praha

Badminton na Bublině

Sportovní přetlaková hala Bublina Arena disponuje florbalovým hřištěm o rozměrech 40x20m a čtyřmi badmintonovými kurty.
Praha 4, Praha

Kroužky a workshopy Pecka v pražském Podolí

Kroužky a workshopy pro děti, ale také pro seniory, maminky i tatínky. Volnočasová škola Pecka si klade za cíl zpřístupnit široký okruh znalostí především dětem, ale i všem ostatním, kteří touží naučit se něco nového.
Praha 4, Praha

Kostel sv. Pankráce se zvonicí v Praze

Jednou z nejstarších nemovitých kulturních památek Městské části Praha 4 je raně barokní kostel sv. Pankráce stojící v místě menšího parku, bývalého hřbitova, zrušeného v roce 1866, při ulici Na Pankráci.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Vyšehradská restaurace Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem.
Praha 4, Praha

Café Na půl cesty na Pankráci

Kavárna „Na půl cesty“ je první tréninkovou kavárnou sdružení Green Doors a nachází se v v Centrálním parku Pankrác.
Praha 4, Praha

Aureole – nebeský gurmánský zážitek

Vystoupejte do 109metrové výšky, do nejvýše položené restaurace v Praze, kde vás okouzlí kulinářské umění stejně jako magická atmosféra. Aureole se nachází v 27. patře mrakodrapu City Tower na Pankráci, nabízí unikátní design v kombinaci s kulinářským uměním a velkolepým výhledem na panorama Prahy.
Praha 4, Praha

Libeřské lahůdky – ochutnejte nejen vynikající chlebíčky

Vždy čerstvé a voňavé – prostě k nakousnutí. Pouze takové lahůdky si zakoupíte v síti prodejen Libeřské lahůdky, kde si můžete vybrat z mnoha druhů chlebíčků, baget, toastů, tortil, smažených lahůdek, koláčů a sladkého pečiva.
Praha 4, Praha