Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Sportovní den SportAnalytik
Sportovní den SportAnalytik
Akce pro děti

Sportovní den SportAnalytik

Nevíte, jaký sport je pro Vaše dítě ten pravý? Přiveďte ho na sportovní den SportAnalytik. Zábavnou formou v kolektivu ostatních dětí absolvuje 8 jednoduchých cvičení, na jejichž základě dokážeme odhalit jeho sportovní talent a předpoklady. Jedná se o kanadskou metodu ověřenou na 100 000 dětech.
Víte, na jaký sport mají vaše děti talent? Přijďte na zábavné testování!

Vezměte děti v sobotu 17. ledna na sportovní den do haly Jedenáctka vodní svět v Praze 11. Budete mít jedinečnou šanci zjistit, na jakou pohybovou aktivitu mají talent. Zábavné dopoledne plné pohybu totiž organizuje obecně prospěšná společnost SportAnalytik, která do Česka přináší program testování sportovních předpokladů.

SportAnalytik navazuje na úspěšnou kanadskou verzi představenou v rámci olympijských her ve Vancouveru v roce 2010, kterou prošlo více než 100 000 dětí. Jedná se o patentovanou metodu, jež se skládá ze dvou kroků. „Fyzický test odhalí pohybové dovednosti dětí, a to na základě osmi zábavných úkolů, jako jsou například sprint na 30 metrů, hod basketbalovým míčkem nebo člunkový běh. Test osobních preferencí potom zkoumá jejich povahové rysy, mimo jiné zápal a motivaci,“ přibližuje Martin Jahoda, zástupce organizátora.

Výsledkem je report o dvou částech. Dozvíte se, jak je na tom vaše dítě ve srovnání se svými vrstevníky a získáte doporučení pěti běžných a pěti alternativních sportů spolu s tipy na konkrétní oddíly v místě vašeho bydliště. „Cílem programu není jen vybrat konkrétní sport, ale také namotivovat děti k pohybu a fyzické aktivitě, což je v současné době více než třeba,“ doplňuje Jahoda.

SportAnalytik je určen dětem ve věku 5 -15 let. Sportovní den se zábavným testováním stojí 950 Kč a trvá 3 hodiny. Registrovat se na něj můžete na www.sportanalytik.cz.
S sebou přibalte jen sportovní oblečení do haly, pití a dobrou náladu!

Termín akce
sobota 17.1.2015

Harmonogram akce
09.00 Příchod a registrace
09.30 Zahájení Sportovního dne
11.30 Ukončení Sportovního dne
12.00 Vyhodnocení a předání reportů

Provozovatel

SportAnalytik ops.

Psohlavců 26d
147 00 Praha 4
Tel.:
+420 602 441 002
Email:
martin@sportanaly...
GPS:
50,027587 14,418772
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: 950 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Prague Volleyball Games

Prague Volleyball Games pořádá již pátý ročník PVG Winter Edition! Jedná se o nevětší mezinárodní volejbalový turnaj pro mládež pořádaný v ČR.
Praha 4, Praha

Bruslení na zimním stadionu Kobra

Nová ledová plocha 57 m x 26 m, nové mantinely a ochranná skla. HC Kobra nabízí pro veřejnost víkendové bruslení.
Praha 4, Praha

Maraton Praha – Dobříš

Individuální maraton Praha – Dobříš
Praha 4, Praha

Česko-vietnamský ples 2022

Srdečně zveme na Česko-vietnamský ples, který pořádá spolek Viet Up již 2. rokem.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Pivovar Moucha v Braníku

Pivovar Moucha sídlí v areálu bývalého pivovaru Braník. Původní pivovar založil na přelomu 19. a 20. století spolek sládků a majitelů malých pražských pivovarů a pivo se v něm vařilo až do 31. ledna 2007.
Praha 4, Praha

Laser Game Mercuria Braník

Laser game, někdy nazývaná jako laser tag nebo lasergame, je adrenalinová hra, která se částečně podobá paintballu, avšak zde neskončíte s modřinami a s barvami potřísněným oblečením. Čeká vás budování strategického myšlení, rozvoj komunikace a fyzických schopností a hlavně spoustu zábavy.
Praha 4, Praha

Filmové muzeum Milana Wolfa v Braníku

V muzeu pana Milana Wolfa v pražském Braníku nalezneme vše, co se týká prvopočátků i další historie kinematografie.
Praha 4, Praha

Divadlo Bravo! – bývalé Branické divadlo

V původním Branickém divadle najdete dnes divadlo nového cirkusu a pantomimy BRAVO! divadelní skupiny Losers Cirque Company. Ta prkna své domácí scény sdílí s hvězdným českým mimem Radimem Vizvárym, současným Uměleckým šéfem Laterny magiky a držitelem prestižní Ceny Thálie.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Ilf

Tříhvězdičkové ubytovací zařízení v klidné části Prahy 4, nedaleko výjezdu na dálnici D1 Praha-Brno.
Praha, Praha

Hotel Villa Voyta na pražské Lhotce

V klidné vilové čtvrti městské části Prahy 4, přesto nedaleko od centra Prahy, najdete ve dvou budovách Hotel Villa Voyta. První budova je vystavěna v secesním stylu, druhá budova v moderním stylu. Dohromady tvoří jedinečný kontrast.
Praha 4, Praha

Gemüse Corner Kebab

Proč se u nás z kebabu stalo jen jídlo ekonomické, nebo doping v opilosti nad ránem? Vždyť tuhle tureckou pochoutku jezdí do Berlína ochutnávat celý svět! Právě tam ji dotáhli k dokonalosti.
Praha, Praha

Modřanská vinice – nejjižnější pražská vinice

Památkově chráněná Modřanská vinice, dříve nazývaná Arcibiskupská, se rozkládá na strmých terasách nad vltavským břehem v Praze Modřanech. Starají se o ni nadšenci, vinaři – zahrádkáři.
Praha 4, Praha