!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Sportovní den dětí s Duklou
Sportovní akce

Sportovní den dětí s Duklou

Kdy 26. červen 2020 12:30 - 15:30
Ukončete školní rok s pořádnou zábavou tak, jak se patří! Zveme vás na Sportovní den dětí, který se uskuteční v pátek po vysvědčení v Horoměřicích. FK Dukla Praha spolu s dalšími partnery připravila sportovní zábavnou akci pro děti, kde si všichni užijí plno zábavy.
Horoměřice je obec 10 minut autem nebo 15 minut autobusem z pražských Dejvic. Tedy pro Prahu 6 a okolní vesnice úžasné místo, kde si zasportovat. Na místním fotbalovém hřišti bude připraveno mnoho zábavy a atrakcí. Trenéři z Dukly, kteří každý den tráví čas a hrají si s těmi nejmenšími, se rozhodli, že dětem vynahradí čarodějnice či den dětí, které letos nemohly proběhnout. Všichni se na děti těší a mají připravené všechny možné atrakce a soutěže.

Takže jednoduše. Vezměte děti v pátek 26.6.2020 na fotbalové hřiště do Horoměřic. Akce začne ve 12:30 a měla by probíhat až do 16:00. Děti si to za své vysvědčení jistě zaslouží a pak už hurá na prázdniny.

PS: pro ty nejmenší určitě nebude chybět maskot FK Dukla Praha, náš huňatý medvěd.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 25. 6. 2020