Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Sportovní akce: Nejlepší z nejlepších
Sportovní akce

Sportovní akce: Nejlepší z nejlepších

Originální projekt, který navazuje na letošní úspěšné zdolání světového rekordu ve shybech ze Staroměstského náměstí v podání Jana Kareše.

Těšit se můžete na celý den nabitý sportovními zážitky a cvičením pod vedením nejlepších českých a slovenských lektorů a kvalitní doprovodný program v podobě hudebních produkcí a koncertů. Během programu můžete využít i autogramiádu nejlepších českých sportovců.

V průběhu dne si budete moci vyzkoušet více než 20 nejrůznějších sportů, od těch zavedených až po ty méně známé. Mezi významné body patří pohárový závod nejsilnějších českých mužů (strongmanů), zápasy v kleci české asociace MMA, cvičení workout skupiny RVL 13, překonávání rekordu ve shybech, zumba s předními českými lektory, jóga, vodní sporty a mnoho dalšího.

Jistě vás zaujmou i připravené exhibice ve Flatland BMX, parkouru, karate a pole dance. Nejen pánské oko jistě potěší účast nejlepších českých bikiny fitnessek. Po celý den budou také probíhat nejrůznější přednášky na téma sport a zdraví.

Na své si přijdou i vaše ratolesti, pro které je připraven zábavný program! Můžete se těšit na soutěže, ve kterých můžete vyhrát hodnotné ceny a vyzkoušet si, v jakých sportech se dokážete přiblížit těm nejlepším. Přijďte i vy 16. srpna do Žlutých lázní a zažijte neopakovatelnou atmosféru a úžasné sportovní zážitky s těmi nejlepšími z nejlepších!

Provozovatel

Žluté lázně

Podolské nábřeží 3/1184
140 00 Praha 4
Tel.:
+420 720 287 274
Email:
info@taiko.cz
WWW:
www.zlutelazne.cz
GPS:
50,048210 14,413536
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: 80 Kč

Snížená cena: 40 Kč

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Světla vyprávějí – vánoční výstava ve Žlutých lázních

Areál Žluté lázně v pražském Podolí se dneška proměnil ve vánoční park s názvem Světla vyprávějí. Téměř 400 tisíc úsporných led diodových žárovek až do konce roku nabídne úchvatnou podívanou, která vás zavede do předvánočního pražského parku, kde uvidíte přes 300 světelných instalací.
Praha 4, Praha

Betlémy 2022 – kostel ČCE v Braníku

Perníkový betlém bude vznikat postupně v jednotlivých rodinách členů sboru. Slavnostně ho sníme při rodinných bohoslužbách (s kázáním pro děti) na Nový rok.
Praha 4, Praha

Betlémy 2022 – Kostel sv. Prokopa v Braníku

Od roku 1926 je v branickém kostele instalován vyřezávaný betlém jihotyrolské provenience, který dodala firma Insamt-Prinoth z Ortisei (Itálie).
Praha 4, Praha

Tajemství lidského těla

Tajemství lidského těla je ideální aktivitou pro všechny zvídavé děti od 7 let, které své rodiče běžně trápí otázkami typu „Proč je krev červená?“ nebo „Jak funguje mozek?“. Kurz má 4 lekce za pololetí a každá se věnuje jiné části těla formou pokusů a praktických aktivit.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.
Praha 4, Praha

Úniková hra Podolské mystérium

Venkovní orientační úniková hra Podolské mystérium je určena pro celou rodinu. Hrát může až šest osob.
Praha 4, Praha

Pražský přívoz P3 Lihovar – Dvorce

Přívoz s celoročním provozem nabízí atraktivní spojení oblasti Podolí a Zlíchova, a to včetně výhodných návazností linek pozemní dopravy v zastávkách Lihovar a Dvorce.
Praha 4, Praha

Sauna Spot Dvorce – unikátní saunový svět u Vltavy

Saunový svět Sauna Spot Dvorce na břehu Vltavy vedle Žlutých lázní je jediný saunový svět umístěný v přírodě a přitom takřka v centru Prahy.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Soho v Podolí

Restauraci Soho najdete na Podolském nábřeží nedaleko Dvorců. Nabízí luxusní pochoutky mezinárodní kuchyně, včetně sushi.
Praha 4, Praha

Gemüse Corner Kebab

Proč se u nás z kebabu stalo jen jídlo ekonomické, nebo doping v opilosti nad ránem? Vždyť tuhle tureckou pochoutku jezdí do Berlína ochutnávat celý svět! Právě tam ji dotáhli k dokonalosti.
Praha, Praha

Bistro Gemüse Corner Kebab Praha

Gemüse Corner Kebab totiž už v názvu slibuje inspiraci německým kebabem nejvyšší třídy.
Praha, Praha

Praguecamp na Císařské louce

Jedinečně umístěný a mnoha lety prověřený kemp se nachází na jednom z pražských ostrovů jen 1 km od centra Prahy. Příjemné ubytování v klidném prostředí poskytuje zázemí všem typům cestovatelů, ať už cestujete obytným autem, karavanem nebo jen se stanem nebo batohem.
Praha 5, Praha