Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Sportovně módní vítání jara v OC Letňany
Sportovně módní vítání jara v OC Letňany
Sportovní akce

Sportovně módní vítání jara v OC Letňany

Přijďte rozproudit krev do OC Letňany a obměnit svůj šatník na jaro!
Jaro se už bezesporu přihlásilo o svoji vládu a s ním i touha náš všech opět po zimě pořádně protáhnout kosti, rozproudit krev v těle a obměnit šatník. Právě sport, zábava a móda charakterizuje sobotní odpoledne v Obchodním centru Letňany, kdy 20. dubna od 14 do 18 hodin proběhne sportovně laděná módní přehlídka.

Návštěvníci zhlédnou trendy v oblečení pro nadcházející sezónu jaro/léto 2013 a rovněž ukázky využití sportovních pomůcek i speciálních cviků. Plně k dispozici jim bude zkušená cvičitelka Eva Novotná, jež předvede sérii účinných rehabilitačních cviků a sestavy na míčích. „Návštěvníci se mohou těšit na pestrý a interaktivní program. Kromě zajímavých sportovních modelů se předvedou žongléři a akrobaté, u jejichž vystoupení se doslova tají dech. Celé odpoledne ladíme do sportovního stylu, abychom návštěvníky motivovali k aktivnímu a vyváženému trávení volného času. Vzhledem k tomu, že Obchodní centrum Letňany je vyhledávané celými rodinami, tvoří volnočasové aktivity důležitou součást naší nabídky“ komentuje zaměření akce Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco. Kromě nových sportovních modelů se v rámci doprovodného programu předvedou žongléři s fotbalovými míči a tenisovými raketami. Návštěvníci uvidí vystoupení ve výšce akrobatické dvojice na stuhách a ukázky ze cvičení Spiderap a Pilates představí zkušená cvičitelka, fyzioterapeutka a trenérka A licence UEFA Eva Novotná ze sportovního centra Rekondice. Odpoledne doplní vystoupení street dance Fugy a Kenny.

Co: Módní přehlídka se sportovním zaměřením a doprovodným programem

Kde: Obchodní centrum Letňany Kdy: 20. 4. 2013, od 14 do 18 hodin

Provozovatel

OC Letňany

Veselská 663
199 00 Praha 9
Tel.:
+420 221 592 450
GPS:
50,135054 14,501275
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Vánoce s Vilíkem

Co vás nejvíc baví na vánocích? Dárky, vánoční zvyky nebo stavění sněhuláka? S mluvícím kocourem Vilíkem si užijete od každého pořádnou porci, zazpíváte si koledy a zjistíte, že to všechno může být pořádná legrace!
Praha 18, Praha

Pražský majáles 2023

Majálesový program zahrnuje širší program oslav, který sdružuje několik studentských akcí a je zaměřen především na nemainstremové a umělecké studentské aktivity a hlavní den oslav, což je vyvrcholení akce v podobě majálesovýho průvodu a velkého open-air festivalu.
Praha 9, Praha

Veletrh vědy 2023

Ocitněte se na chvíli v kůži a čase profesora Otty Wichterleho a vyrobte si silonky tak, jako se to před více než padesáti lety podařilo jemu. Zjistěte, jak funguje chytrá domácnost, nejmodernější dalekohledy či jazyková poradna.
Praha 9, Praha

Veletrh dárků a dekorací – Stříbrné vánoční dny

Veletrh letos nadělí tisíce tipů na dárky!
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Skialpová Testcentra Rock Point

Chtěli byste skialpinistické vybavení nejdříve nezávazně vyzkoušet? Určitě využijte tuto možnost v Test centrech Rock Point a otestujte si výbavu na vlastní kůži. Odborně proškolený personál vám ochotně poradí, které vybavení je pro vás optimální.
Praha 9, Praha

Surf Arena v Praze

Nový simulátor umělé vlny v pražských Letňanech. Zažijte nádherný pocit, kterému propadli miliony surfařů na celém světě a sjeďte si svou první vlnu! Díky simulátoru už nemusíte cestovat až k oceánu.
Praha 9, Praha

Ice Arena Letňany – 2 ledové plochy s celoročním provozem

Ice Arena Letňany je moderní hokejový areál s celoročním provozem. V areálu naleznete 2 hokejové haly, fitness centrum, restauraci, sportovní obchod, půjčovnu bruslí a brusírnu.
Praha 9, Praha

Aquacentrum Letňany Lagoon

Plavecký bazén Letňany Lagoon patří k nejoblíbenějším zařízením tohoto zaměření v Praze. Vedle 25metrového bazénu zde naleznete celou řadu atrakcí, například 86 m dlouhý tobogán, zábavný bazének s masážními chrliči a tzv. divokým kanálem, bazének se vzduchovými i vodními masážemi a další atrakce.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Duo

Hotel Duo se nachází v Praze, pouhých 200 metrů od stanice metra Střížkov, a nabízí ubytování vhodné pro obchodní cestující i turisty.
Praha, Praha

Restaurace Formanka

Restaurace Formanka v hotelu Duo, tradiční restaurace v Praze, nabízí to nejlepší z české i mezinárodní kuchyně.
Praha 9, Praha

Cukrárna Buchalovi

Malá rodinná cukrárna. Dorty a zákusky zde připravují z tradičních a kvalitních surovin, to znamená z pravého másla, šlehačky a čokolády.
Praha 9, Praha

Restaurace Beachklub Ládví

Restaurace leží uprostřed jednoho z největších sportovních areálů v Praze – Beachklubu Ládví, kousek od metra C Ládví a Ďáblického Háje. Restaurace má certifikát CzechSpecials a šéfkuchař Josef Holkup pro vás denně chystá menu z čerstvých a kvalitních surovin. Na čepu máme Plzeň.
Praha 8, Praha