!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Speciální akce Muzea smyslů, Muzea iluzivního umění a Galerie ocelových figurín
3 museums
"> 3 museums "> "> ">
15.12.
31.12.
+ Přidat foto
Společenské akce

Speciální akce Muzea smyslů, Muzea iluzivního umění a Galerie ocelových figurín

Kdy 15. prosinec 2020 – 31. prosinec 2020
Galerie ocelových figurín, Muzeum iluzivního umění a Muzeum smyslů, nejpopulárnější soukromá muzea v České republice, spojila své síly a vytvořila jedinečnou akční nabídku vstupenek.
V těchto nelehkých časech jsme všichni zjistili, jak moc důležitá je soudržnost, vzájemná péče a podpora. Tři špičková česká muzea jsou příkladem toho, jak nás spojení sil činí silnějšími a umožňuje nám společně dokázat úžasné věci.

Úžasná je nabídka kombinované vstupenky, díky které může návštěvník navštívit všechna tři muzea v průběhu roku 2021 se slevou přes 50 %. Vedení všech tří muzeí vytvořilo nabídku pro rodiny, jedinečnou kombinovanou vstupenku za celkovou cenu 900 Kč (běžně by při návštěvě všech tří muzeí rodina zaplatila přes 2000 Kč), a individuální kombinovanou vstupenku pro dospělého, dítě nad 15 let, studenta či seniora za celkovou cenu 450 Kč.

Kombinované vstupenky mají platnost po celý rok 2021.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 12. 2020