!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Soutěž obalového designu - Personal care
Výstavy

Soutěž obalového designu - Personal care

Kdy 15. červen 2020
Jubilejní 25. ročník soutěže obalového designu přináší atraktivní téma Personal Care a zve designéry z celého světa k vytvoření moderního obalu, který bude udržitelný a zároveň přispěje ke zlepšení kvality života.
Jubilejní 25. ročník soutěže Model Young Package vznáší důležitou otázku – Osobní péče (Personal Care) v našem globalizovaném a propojeném světě.

Vyzýváme designéry z celého světa, aby vytvořili moderní obal, který je udržitelný a zároveň přispívá ke zvýšení kvality života. Světově největší soutěž svého druhu je organizována společností Czechdesign pro předního evropského výrobce obalů Model Group, který vítězům rozdá celkem 6200 €. Účastníci také získávají jedinečnou možnost porovnat své návrhy v mezinárodní konkurenci a dostat hodnocení od uznávaných odborníků.

Zdravější, krásnější, šťastnější a odpovědnější – takový je vzorový člověk dneška, který zákonitě potřebuje hodně produktů a zanechává po sobě hodně obalů. Všechny věci, které denně jíme a pijeme, nanášíme na sebe nebo prostě jen používáme, a které nám mají zlepšit život. Stačí si vybrat, zda se vydáme cestou přírodních přípravků, nebo cestou nejnovějších vědeckých poznatků. Tyto produkty vstupují do našeho každodenního života s ambicí udělat ho lepším. Proto by lepší měly být i ony. Toto je výzva pro designéry – kreativně a zodpovědně zabalit kosmetiku, výživové doplňky (vitamíny, čaje), zdravotnické potřeby, léky nebo hygienické potřeby jakéhokoliv druhu.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 23. 4. 2020