Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Soukromá plavba lodí i s kapitánem až pro 4 osoby
Společenské akce

Soukromá plavba lodí i s kapitánem až pro 4 osoby

Užijte si soukromý výlet či romantickou vyjížďku po řece Vltavě v úseku Českých Budějovic až po Hněvkovickou přehradu.
Nechte se svést po krásné řece Vltavě od Českých Budějovic až po Hněvkovickou přehradu. Na výběr máte hned dvě trasy:

1) Trasa: Z maríny v Českém Vrbném přes Hlubokou nad Vltavou do Purkarce (zajímavostí je průjezd dvěma plavebními komorami). V Purkarci si můžete dojít na oběd (ten není zahrnutý v ceně). Cestou zpět s možností výstupu na Hluboké nebo až v Českém Vrbném. Výlet je celodenní – cca. 7 hod . V ceně je zahrnuto: kapitán lodě pronájem lodě (včetně pohonných hmot)

2) Trasa: Z Hluboké nad Vltavou k Hněvkovické přehradě. (zajímavostí je průjezd dvěma plavebními komorami). Cestou je možné se zastavit v Purkarci, kde si můžete dojít na oběd (ten není zahrnutý v ceně). Cestou zpět s možností výstupu na Hluboké nebo až v Českém Vrbném. Výlet je celodenní – cca. 7 hod. V ceně je zahrnuto: kapitán lodě pronájem lodě (včetně pohonných hmot)

Provozovatel

Soukromá plavba lodí i s kapitánem až pro 4 osoby

Pod Vodárnou 297
373 67 Borek
Tel.:
+420 777 729 820
Email:
zmeskan@seznam.cz
GPS:
49,012627 14,453338
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Budějovicko
Tipy na výlet:
Borek a okolí
 

Vstupné

Cena: 3 500 Kč

Poznámka:Celková cena je za loď nebo čtyři osoby

 

Časová náročnost

7,0 hodin

 
 

Svatební veletrh České Budějovice

Další ročník úspěšného Svatebního veletrhu České Budějovice 7.1. 2023 na Výstavišti pavilon T. Přijďte načerpat svatební inspiraci užít si pohodovou atmosféru a naplánovat si svůj vysněný den do posledního detailu.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Silvestrovský Lannův ponor vltavský – otužilci v Českých Budějovicích

Další ročník Silvestrovského Lannova ponoru do Vltavy bude opět svátkem všech otužilců. Přijďte se ponořit nebo aspoň podpořit.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Advent na loveckém zámku Ohrada

Třetí adventní neděli se již tradičně sejdeme v muzeu lesnictví, myslivosti a rybářství na loveckém zámku Ohrada, abychom si společně při koledách vychutnali vánoční atmosféru.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Vánočně nasvícená Zoo Hluboká

Využijte prodloužené otevírací doby na procházku po zoo, nasvícené tisíci světýlky. A načerpejte neopakovatelnou vánoční atmosféru.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Přístav České Vrbné

Přístav s 27 stání pro malá plavidla (13 stání délky až 12 m a 14 stání délky až 9 m) a 2 osobní lodě se zázemím pro provoz lodí a se servisním centrem. Nachází se před plavební komorou České Vrbné.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Půjčování jízdních kol, in-line bruslí a lodi Boden See České Vrbné

InfoPointVltava České Vrbné nabízí zpříjemnění výletu díky půjčení jízdních kol, in-line bruslí nebo koloběžky. Půjčit si můžete také motorovou loď bez kapitánských zkoušek.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Vodácký areál Lídy Polesné – rafting na divoké vodě a surfovací vlna v Českém Vrbném

Sjíždění peřejí slalomové dráhy na nafukovacích člunech. Pokud jste již zdatnějšími vodáky, můžete si peřejemi českobudějovické slalomové dráhy projet sami s vlastním vybavením nebo si potřebné vybavení můžete zapůjčit u nás.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Kurzy lukostřelby a vrhání nožů

Na našem kousku prérie máte možnost vychutnat si nevšední zážitek střelby z luku, foukačky, vrhání nožů a seker, a kovbojský duel airsoftovou pistolí. Pokaždé vám bude asistovat indián, který vynaloží veškeré možné úsilí pro dosažení vašich nejlepších výsledků v co nekratším čase.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Stellplatz Hluboká – stání pro obytná auta v Hrdějovicích

Stání pro obytná auta v uzavřeném areálu jihočeského statku je ideální místem, odkud můžete být za několik minut např. na zámku Hluboká nad Vltavou nebo v centru Českých Budějovic a zároveň stylově, bezpečně a v soukromí parkovat se svým obytným vozem.
Hrdějovice, Jihočeský kraj

Mlékomaty farmy Kolný v Českých Budějovicích – od kravičky přímo k vám

Farma Dynín v současnosti provozuje dva mlékomaty – jeden u Terna v Českých Budějovicích a druhý u Coopu v Lišově. Plní se mlékem z farmy v Kolném, kterou provozuje Zemědělské obchodní družstvo Kolný – jedna z dceřiných firem Zemědělských služeb Dynín.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Pivnice Budvarka – první restaurace pivovaru Budvar v Českých Budějovicích

Zrekonstruovaná pivnice Budvarka nabízí výtečně ošetřená piva z produkce Budějovického Budvaru, tradiční českou i mezinárodní kuchyni a příjemnou obsluhu, která splní každé vaše přání. Na velké obrazovce můžete sledovat vybraná televizní sportovní utkání.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Sport hotel v Českých Budějovicích

Sport hotel České Budějovice, nově vybudovaný a otevřený na konci roku 2013, nabízí krásné ubytování kousek od historického centra Českých Budějovic, pár kroků od cyklostezky. Výhodou hotelu je také to, že patří k nekuřáckým zařízením.
České Budějovice, Jihočeský kraj