Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Sobotní workshop v HaFstudio
Z minulých workshopu.
Akce pro děti

Sobotní workshop v HaFstudio

Loutko hrátky pro děti od 5 do 12 let. Děti si vytvoří každý svojí loutku. Společně pak vyrobí loutkové divadlo. Zajímavě ztvární pohádkové prostředí podle zvolené pohádkové předlohy, včetně osvětlení. Na závěr workshopu děti zahrají malé loutkové představení. Rodiče a přátelé jsou srdečně zváni!
Další oblíbený víkendový workshop s naší mladou výtvarnicí MgA. Ladou Jílkovou, která se věnuje především loutkám a komiksu. Práce ve výtvarné dílně je pro děti velice přitažlivá především tím, že si odnáší domů vlastnoručně vyrobené umělecké dílo. To jim zůstane jako památka, nebo ho použijí jako dárek. V tomto případě si děti navíc na místě zahrají divadlo, na které můžou pozvat své diváky. Samostatné děti můžete ponechat samotné. Rodiče můžou u nás též posedět při čaji nebo kávě, internet k dispozici.

Provozovatel

HaFstudio

Ostrovní 16
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 603 181 001
Email:
haf@hafstudio.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hafstudio.cz
GPS:
50,080446 14,416020
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 400 Kč

Rodinné vstupné: 400 Kč

Poznámka:Vstupné je stejné pro jedno dítě, sourozence i celou rodinu.

 
 
 

Komentovaná procházka – Večerní Malá Strana a Pražský hrad

Nejlepší způsob, jak si nejlépe vychutnat krásu Prahy, je večer, když zmizí davy, ustane provoz a turisté odpočívají znaveni ve svých hotelech. Při večerním nasvícení navíc vyniká magičnost města.
Praha 1, Praha

Antonín Dvořák – Rusalka

Voda, oheň, krev, šíp, dýka... Vášeň, zklamání, msta, odpuštění... Jedna z nejkrásnějších světových oper v hluboké a meditativní inscenaci plné tajemných symbolů, magického světla a překrásné hudby.
Praha 1, Praha

Bedřich Smetana – Prodaná nevěsta

Již více než 150 let vévodí Prodaná nevěsta české opeře. Nikomu jinému, ani Smetanovi samotnému, se nepodařilo překonat její popularitu, která se za ta léta dostala takříkajíc do naší národní DNA. Na dobu, v níž vznikala, tedy 60. léta 19. století, však byla Prodanka vlastně drzým experimentem.
Praha 1, Praha

Antonín Dvořák – Rusalka

Voda, oheň, krev, šíp, dýka... Vášeň, zklamání, msta, odpuštění... Jedna z nejkrásnějších světových oper v hluboké a meditativní inscenaci plné tajemných symbolů, magického světla a překrásné hudby.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

HaFstudio s hernou – workshopy i příjemné posezení

Kreslení, malování, kreativní dílny, loutky a animace, komiks, přípravky na střední školy pro školáky, výtvarné hrátky pro předškoláky. Kresba, malba, figura, kreslení, malování, olejomalba, přípravka na výtvarné školy pro začátečníky i pokročilé, pro zábavu i seriózní profesionální přípravu.
Praha 1, Praha

Galerie Nová síň

Nová síň je renomovaná, krásná galerie v centru Prahy. Vyniká především svým dokonale rozptýleným denním světlem, střídmostí funkcionalistického prostoru a výhodnou polohou nedaleko Národního divadla.
Praha 1, Praha

Plavby parníky a loděmi v Praze po Vltavě

Zažijte den na palubě parníku! Nabízíme vyhlídkové a okružní plavby po Vltavě, výlety parníkem z Prahy do zoo a restaurační lodě. Plavba historickým kolesovým parníkem k soutoku dvou největších řek u nás v Mělníce nebo na Slapy je překrásným zážitkem.
Praha 5, Praha

Kurzy yoyování v pražském Yoyo Store

První evropská yoyo prodejna v ulici V Jirchářích nabízí 2x týdně kurzy yoyování zdarma. Bez nutnosti jakékoliv rezervace nebo přihlašování. Prostě přijďte kdy se vám to hodí. Začátečnická i pokročilá yoya jsou k zapůjčení.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Groove Bar – koktejlový bar v centru Prahy

Groove Bar sídlící v centru Prahy je pulsující cocktail bar se skvělou party atmosférou.
Praha 1, Praha

Pivovar Národní

Pivovar otevřený v roce 2015 v areálu Voršilského kláštera ze 17. stol. na Národní třídě v centru Prahy.
Praha, Praha

Národní kavárna

Prvorepubliková kavárna s bohatou tradicí, skvělým menu, domácími dezerty a jedinečnými snídaněmi. Místo s bohatou historií, pravidelnou živou hudbou a širokou škálou moravských i zahraničních vín.
Praha, Praha

Super Tramp Coffee

Super Tramp si zakládá na výběrové kávě z předních evropských pražíren. Nápoje doplňují vyladěnými sladkostmi z vlastní pekárny, které jsou mezi stálými hosty vyhlášené.
Praha 1, Praha