Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Sobotní odpoledne plné zábavy a výtečné gastronomie ve Vyhlídkové restauraci
Four Leaf Restaurant
Sportovní akce

Sobotní odpoledne plné zábavy a výtečné gastronomie ve Vyhlídkové restauraci

V sobotu 10.1.2015 na vás čeká zvýhodněný balíček, kdy po výtečném obědě ve Vyhlídkové restauraci Four Leaf Restaurant si můžete zdarma zasportovat na indoor dráze. Přijďte si zasportovat a pobavit se do sportovně-zábavního areálu Greyhound Park Motol v Praze.
Přijďte si aktivně či divácky užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě, skvělého jídla v bezkonkurenčním prostředí vyhlídkové restaurace Four Leaf Restaurant a zábavy na indoor závodní dráze, to vše ve sportovně-zábavním areálu Greyhound Park Motol v Praze.

V lednu a únoru na vás každou sobotu čekají na indoor okruhu závodní šlapadla a spoustu výtečného jídla ve Vyhlídkové restauraci Four Leaf. Neváhejte a přijďte nastavit traťové rekordy indoor dráhy na rok 2015. K dispozici budou šlapadla jak malá, tak velká, takže každý, kdo už šlapat umí se může pořádně vyřádit a ještě u toho třeba shodit nějaké to „kilčo“ navíc.

Kdo si zrovna bude chtít dát „pauzu“ ve sportování, může se odreagovat na závodním simulátoru F1.

Přijďte a vezmete kamarády a příbuzné, protože pokud bude dostatečný počet účastníků na závod šlapadel, kde vítěz, který v závodu dojede nejrychleji, získá v hotovosti 1.000,- Kč. Bude-li dostatek sportujících zájemců, bude uspořádán závod malých šlapadel v kategorii dětských závodníků – tito budou soutěžit o sladkou odměnu – dostanou ji všichni aktivní jezdci v závodu bez ohledu na umístění. Startovné do závodu je v ceně vstupného.

Team Four Leaf Restaurant si pro vás přichystal nové menu, které prostě musíte ochutnat.

Provozovatel

Greyhound Park Motol

Plzeňská 215f
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 724 100 904
Email:
info@greyhoundpar...
WWW:
www.greyhoundpark.cz
GPS:
50,067918 14,350107
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Poznámka:Vstupné: poukázka na konzumaci ve Vyhlídkové restauraci Four Leaf Restaurant ve výši 200 Kč/osoba vč. dětí (vyjma kojenců) – můžete si dát výborný oběd a k tomu si zdarma zasportovat a pobavit se.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Kluziště na Vypichu – brusle u obory Hvězda

Veřejné kluziště na Vypichu před oboru Hvězda, v areálu dopravního hřiště Domu dětí a mládeže Praha 6. Bruslení pro veřejnost ve všední dny v čase 12:00-21:00 hod (v dopoledních hodinách vyhrazeno pro školy a školky)a o víkendu od 9:00 do 21:00. 
Praha 6, Praha

Obležení Mariupolu, poslední novináři v okupovaném městě – výstava Mstyslava Chernova a Evgenie Maloletky

Příběh dvou ukrajinských dokumentaristů, kteří do poslední chvíle zůstali v obléhaném Mariupolu, zasáhl celý svět. Chernov s Maloletkou z města, které před válkou mělo téměř půl milionu obyvatel, informovali pomocí fotografií o světě bez elektřiny, telefonického signálu, vody či dodávek jídla.
Praha 5, Praha

Andrej Bělocvětov – Tets Ohnari – Josef Seidel

Aktuální výstavy v Egon Schiele Art Centru.
Český Krumlov, Jihočeský kraj

Betlémy 2022 – Kostel Panny Marie Vítězné na Bílé Hoře

Betlém s malými figurkami a zbořeništěm pod vysokou skálou s pěkně provedeným městem, je lidovou prací, pravděpodobně z Příbramska.
Praha 17, Praha

Aktivity v okolí

Trabant muzeum Praha Motol

V pražském Motole naleznete muzeum věnované nejznámějšímu výrobku východoněmeckého automobilového průmyslu – trabantu. Seznámíte se zde s kompletní historií tohoto vozu s dvouválcovým dvoutaktním motorem a s karosérií z duroplastu.
Praha 5, Praha

Elektické motokáry a závodní šlapadla Go-Kart v Greyhound Parku Motol

Sportovní areál Greyhound Park Motol slouží více druhům sportů a zábavy. Asfaltová závodní dráha má víceúčelové využití, například pro odrážedla, šlapadla, cyklistická kola, in-line brusle i elektrické motokáry. Přijďte si zajezdit v bezkonkurenčních elektrických motokárách!
Praha 5, Praha

Chrtí dostihová dráha v Greyhound Park Motol

Chrtí dostihová dráha v Greyhound Park Motol je jedinou dostihovou dráhou v České republice, která splňuje mezinárodní standardy. Dráha je soukromá a závody zde provozuje Česká greyhound dostihová federace.
Praha 5, Praha

Minigolf u parku Cibulka

Přijďte si zahrát adventure minigolf do klidného prostředí u parku Cibulka. V rámci areálu je i příjemné posezení s občerstvením.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Golf v Praze

Čtyřhvězdičkový Hotel Golf se nachází 15 minut jízdy od centra města v klidné části Prahy 5 – Motol.
Praha 5, Praha

Usedlost Kotlářka v Košířích

Kotlářka v pražských Košířích je stylová, nově zrekonstruovaná viniční usedlost, jejíž historie se traduje již od 15. století, kdy zde zakořenila rodinná vinice po dobu více než tří staletí.
Praha 5, Praha

Usedlost Ladronka s restaurací

Usedlost Ladronka stojí v místech, kde stál původně viniční lis ze 14. století založený Karlem IV. Po nákladné rekonstrukce je zde v současné době restaurace.
Praha 6, Praha

Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha v Praze

S historií břevnovského kláštera je spjat také pivovar. Možná vznikl již záhy po založení kláštera, jako součást jeho hospodářského zázemí, jeho existenci ovšem jen nepřímo dokládá listina z poloviny 13. století.
Praha 6, Praha