Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Sobota plná pohybu – Dny Prahy 11
Sportovní akce

Sobota plná pohybu – Dny Prahy 11

Sobota plná pohybu na Jižním Městě je součástí akce s názvem Dny Prahy 11. Můžete se těšit na bohatý sportovní a kulturní program pro všechny věkové kategorie. Společně se sportovními kluby jsme pro Vás připravili zábavu jak pro děti, tak pro dospělé.
Celá sobota bude věnovaná zdravému pohybu, sportu a soutěžím o ceny. V průběhu dne bude k dispozici zajímavý program pro celou rodinu, jež zajišťují přímo naši fyzioterapeuté. Pro děti je připraveno pohybové hřiště a kreativní dílna s minikurzem “art-tapingu”. Dospělí si především sami vyzkouší ve dvou tělocvičnách různá skupinová cvičení a dále bude zde také k dispozici individuální FYZIOterapeutická poradna, kde budou probíhat konzultace na téma: Co dělat, aby klouby a záda nebolela.

Účastníci se mohou dále těšit na Slack-line, Ping-Pong, Petanque, a mnohé další sportovní vyžití, ale také na výstavu uměleckých prací studentů grafické střední školy Michael, stanoviště Birell s běžeckým a cyklistickým trenažerem s ochutnávkou několika druhů nealkoholického piva a k tomu všemu zde bude k dispozici chutné, kvalitní a zdravé občerstvení za přijatelné ceny.
K pohybu i poslechu vystoupí speciální host, hudební bubenický soubor Tam Tam Batucada s brazilskými rytmy samby, reggae, apod.

Představíme vám možnosti aktivního a smysluplného využití volného času v lokalitě Jižního Města.

Provozovatel

FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o.

Machkova 1642/2
149 00 Praha 4
Tel.:
+420 606 404 804
Email:
reznickova@fyziok...
WWW:
www.fyzioklinika.cz
GPS:
50,032774 14,513261
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Mikulášská nadílka – koncert skupiny Kreyson Memorial

Mikulášský koncert skupin Kreyson Memorial a Bohemica. Mikulášské a další kostými vítány.
Praha 4, Praha

Vánoční výroba Jezulátka v Artotéce

Přijďte si zabalit voskové Jezulátko do peřinky a položit jej do betlémské krajiny s ovečkou a kometou se zlatým ocasem.
Praha 11, Praha

Adéla Marie Jirků – Mařka

Artotéka srdečně zve na prosincovou výstavu Mařka, která představí čerstvě vydanou stejnojmennou autorskou knihu Adély Marie Jirků o její hluchoněmé „tetě“, která celý život pásla ovce kolem rodné dřevěnice na Valašsku a na stará kolena začala kreslit art brut obrázky.
Praha 11, Praha

Pátrání po Golemovi – venkovní hra pro rodiny s dětmi

Zveme vás na dobrodružnou procházku uličkami Prahy se zkušeným průvodcem. S naší rodinnou hrou objevíte, kde je ukrytý tajemný Golem. Děti i dospělí se formou hry ponoří do záhadných příběhů staré Prahy.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Taneční škola Baby dance – kurzy pro malé baletky v Praze

Dopřejte svým ratolestem radost z pohybu, vnímání hudby a rytmu, poznání nových kamarádů a především možnost rozvíjení nadání či talentu! Tanec a pohyb je jeden z nejstarších vyjadřovacích prostředků, na základě kterých se žáci učí vytrvalosti a vytváření přátelství založených na společném cíli.
Praha 11, Praha

Greenway Praha – Vídeň – na kole z Prahy až do Vídně!

Trasa spojuje dvě středoevropské metropole Prahu a Vídeň. Vznikla díky snaze občanského sdružení Greenways – Zelené stezky. Na kole nebo pěšky tak objevíte kus historie i přítomnosti.
Praha 11, Praha

Latino Ladies DanceZone

Chcete tančit a nemáte partnera? Nevadí, přijďte sama! U nás si v příjemném prostředí zatančíte latinskoamerické tance pod vedením skvělého lektora.
Praha 11, Praha

Rodinné centrum Pilné včelky

Rodinné centrum ve vilce s prostornou zahradou se nachází v klidné části Prahy 4 v blízkosti Hostivařského parku a přehrady. Poskytuje široké spektrum služeb a poradenství rodinného charakteru pro nastávající maminky, přes ty nejmenší dětičky po jejich rodiče a prarodiče.
Praha 11, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha

Galerie národních vín a vinařství Praha

Stálá prodejní výstava národních i světových vín a progresivních vinařství, distribuční a degustační centrum vín, obchodní zastoupení vinařů, prodej vína za bezkonkurenční ceny.
Praha 11, Praha

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha

Top Hotel Praha

K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy. Hotel se pyšní několika restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní a vyhlášeným cateringem.
Praha, Praha