!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Královna Kapeska
Královna Kapeska
"> "> "> "> "> "> "> ">
24.11.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Královna Kapeska

Kdy 24. listopad 2019 11:00 - 18:00
Známé postavy a úchvatný, pohádkový příběh muzikálu Kapka medu pro Verunku znovu ožijí ve volném pokračování s názvem Královna Kapeska.Termíny: 24.11. a 15.12.

Královna Kapeska je volným pokračováním prvního, velmi úspěšného, muzikálu
Kapka medu pro Verunku. V novém příběhu se opět dostaneme na pohádkový ostrov, kde spolu žijí tři království známá z pohádek – království Popelky, Zlatovlásky a Hloupého Honzy. Celý ostrov chce ovládnout Král temných sil (Kates) a zničt veškerou přírodu i její Královnu přírodních sil (Kapesku). Králové, královny a především jejich děti se pustí do nerovného boje se zlým vetřelcem, aby všechno skončilo tak, jak se na správnou pohádku sluší a patří.
 
Královna Kapeska baví děti i dospělé nejen svým aktuálním příběhem, ale i chytlavou hudbou, efektními choreografiemi, nádhernými kostýmy a bohatou výpravou, která je navíc pro scénu HDK rozšířena.  Vyjímečné je i obsazení muzikálu, které navíc posílí Michaela Kuklová a Ines Ben Ahmed.
 
Rodinný muzikál Královna Kapeska je prostě muzikálovou show pro všechny generace!
 
Premiéra v Hudebním divadle Karlín 24. listopadu 2019
 
Hrají: Michaela Kuklová, Martina Pártlová, David Gránský, Jana Zenáhlíková, Ernesto Čekan, Peter Strenáčik, Michaela Nosková, Anna Julie Slováčková, Vendula Příhodová, Kateřina Průšová a mnoho dalších.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 29. 5. 2019