ÚvodKalendář akcíGastronomické akceSlípka Tour pod křídly food trucků
Slípka tour
Gastronomické akce

Slípka Tour pod křídly food trucků

Dopřejte si gurmánský zážitek se špičkovými food trucky a víny Velkobílovických vinařů. Akce spojuje oblíbené putování po vinných sklepech s jednou zastávkou na párování nejenom skvělých cuvée a jídel.
Co vás na SLÍPKA TOUR 2024 čeká a nemine?

Vstupenky jsou k zakoupení od 6. dubna 2024 pouze v předprodeji a jen on-line, a to i v den konání akce. Ani přímo na akci se fyzicky nikde prodávat NEBUDOU!

Vstupenku nejde vrátit, ale je přenosná. Bez ní vám nenalejí v otevřených sklepech a dostanete se do food parku Křástelka.

V den akce u vybraného vinaře elektronickou vstupenku předložíte vytisknutou nebo v mobilu a dostanete vše, co potřebujete k příjemnému putování po sklepech a návštěvy food parku Křástelka, kde si můžete zakoupit různorodá jídla nabízená od vyhlášených food trucků. V ceně vstupenky je neomezená konzumace vín, čtyři kupóny za 100 Kč na nákup jídla a kupony za 600 Kč na odběr vín. Plus sklenička, nosička, katalog s mapou, propiska a také soutěž o kolekci vín velkobílovických vinařů.

Jídlo se bude prodávat od 13.hodin do 19.hodin. Počítejte s tím, že hlad bude mít ve stejnou chvíli jako vy víc lidí a můžete na jídlo pár minut čekat. Chcete přece dokonalé jídlo ve správné teplotě a ukázkový servis? Myslete na to, až budete netrpělivě podupávat. Proto přijďte raději s nalitou skleničkou.

Během příprav a konzumace jídel Vám bude hrát a moderovat DJ PEPE a s ním od 20.hodin si užijete ve food parku Křástelka after party.

Kupony na víno můžete utratit u libovolného vinaře hned v sobotu, kdy se akce koná, nebo v neděli 1. září 2024 od 9 do 12 hodin.

Kromě nafasované mapky vám orientaci mezi sklepy usnadní naše apka, kterou si bezplatně stáhněte. Nejdříve to půjde asi 2 dny před akcí.

Kyvadlová doprava tentokráte jezdit bude! A to mezi sklepními tratěmi Púrynky a Belegrady.

Provozovatel

Velkobílovičtí vinaři, spolek

Hlavní č.ev. 97
691 02 Velké Bílovice
Tel.:
+420 775 595 561
Email:
info@velkobilovic...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
www.velkobilovict...
GPS:
48,859127 16,909011
 
 

Cena

Cena: 1 900 Kč

Poznámka:Vstupenka v hodnotě 1900 Kč zahrnuje: Neomezená konzumace kvalitních vín: Od suchých po sladší varianty, přímo od vinařů z Velkých Bílovic. Kupony za 600 Kč na nákup vín: Tyto kupony můžete použít k nákupu vín na festivalu přímo od vinařů. Kupony na nákup jídla ve foodtruckách za 400 Kč:

 

Časová náročnost

8,0 hodin

 
 

Letní slavnost autentických vín

Užijte si víkendové setkání s vinaři spolku autentisté a jejich hosty v areálu vinných sklepů ve Velkých Bílovicích. Ochutnejte vína z Moravy, Čech i zahraničních regionů respektující přírodu i tradiční rukodělné postupy.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Za vinařem do Velkých Bílovic 2024

Vinné sklepy ve Velkých Bílovicích se postupně od dubna otevírají pro širokou veřejnost. Nejedná se o ledajaké otevření, rovnou startuje akce Za vinařem! Co to znamená? Až do 28. srpna 2024, po celou turistickou sezonu, bude mít ve Velkých Bílovicích službu 4 – 5 vinařství každý týden.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Letní otevřené sklepy v Čejkovicích

Navštivte během prázdninových víkendů vinaře z Čejkovic!
Čejkovice, Jihomoravský kraj

Den otevřených sklepů v Čejkovicích

20. ročník putování po sklepních uličkách Čejkovic s degustací vín.
Čejkovice, Jihomoravský kraj

Svatomartinská a mladá vína

Slavnostní zahájení ochutnávky svatomartinských a mladých vín na nádvoří zámku v Čejkovicích.
Čejkovice, Jihomoravský kraj

Zarážání hory v Nechorách 2024

Zarážání hory je tradiční akce vinařů, kdy se pomyslně zakazuje vstup do vinice až do doby vinobraní.
Prušánky, Jihomoravský kraj

Krojované hody Vrbice

Stárci, stárky a chasa z Vrbice Vás srdečně zvou na jeden z největších svátků obce.
Vrbice, Jihomoravský kraj

Rozsvěcení vánočního stromu a jarmark ve Vrbici

Zastavte se úžít si předvánoční adventní chvíle při rozsvěcení vánočního stromu a na jarmarku. Domácí z obce Vrbice obohatí vánoční atmosféru kulturním vystoupením dětí i dospělých.
Vrbice, Jihomoravský kraj

Ze sklepa do sklepa aneb mezi vinicemi Velkých Bílovic

Název obce naznačuje, že Velké Bílovice patří k největším osadám na bývalém břeclavském panství. Velké Bílovice jsou město lidových tradic, vína a ovoce.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Naučná stezka Mezi vinicemi ve Velkých Bílovicích

Velké Bílovice jsou největší vinařskou obcí v České republice. Naučná stezka vás seznámí se zajímavostmi Velkých Bílovic, vinařskou a vinohradnickou tradice i se současným životem vinařů. Stezku můžete projít jak pěšky, tak na kole.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Kostel narození Panny Marie ve Velkých Bílovicích

Kostel stojí na mírném návrší zvaném Tabačov v nadmořské výšce 180 m. Původně zde byla v roce 1591 postavena bratrská kaple nad hrobem Jana ml. ze Žerotína. Od r. 1624, kdy byli nekatolíci ze země vypuzeni, zela kostel prázdnotou a chátrala.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Výlety s autíčky na dálkové ovládání za dobrodružstvím

Expedice s RC Auty do přírody, za pohybem, za dobrodružstvím a poznáváním.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Kaplička na Hradišťku ve Velkých Bílovicích

Na vyvýšenině uprostřed vinic nedaleko Velkých Bílovic stojí kaplička ve tvaru románské rotundy. Stojí na návrší Hradištěk-Zímarky a je od ní pěkný výhled na okolní vinice a pálavské kopce.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Jezdecký klub Mustang

Jezdecký klub nabízí služby pro vyznavače koní a jezdectví. Snahou ranče a jezdeckého klubu je nabízet jeho členům možnost dopřát si požitek z krásné romantiky v sedle uprostřed přírody,
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Rozhledna Na Podluží u Nového Podvorova

Rozhlednu, která záměrně připomínáí těžební naftovou věž, odkazující do nedávnou minulost kraje, můžete navštívit nedaleko Nového Poddvorova na Hodonínsku.
Nový Poddvorov, Jihomoravský kraj

Větrný mlýn Starý Poddvorov

Větrný mlýn beraního typu, celodřevěné konstrukce, pochází z roku 1870. Je situován na návrší, asi 3 km od obce Starý Poddvorov směrem na Čejkovice, v krajině vínorodé, plné pečlivě ošetřovaných vinohradů a ovocného stromoví.
Starý Poddvorov, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Degustace produktů Ginger Shot

GingerShot zve na jedinečnou degustaci prémiových produktů z peruánského bio zázvoru, která probíhá v srdci jižní Moravy.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Vinařské sklepy Belegrady ve Velkých Bílovicích

Největší tratí velkobílovických Sklepů je sklepní trať Belegrady, ve které se nachází většina vinných sklepů Velkých Bílovic.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Stellplatz Park 'n' wine Velké Bílovice

Stellplatz čili parkovací místo se servisem pro karavany a obytné auta najdete ve Velkých Bílovicích přímo u zdroje vín vinařství Mádl. Zdejší stellplatz proto dostal pojmenování Park 'n' wine.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Vinařství Mádl Velké Bílovice

Vinařství Mádl z Velkých Bílovic pěstuje víno již po několik generací.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Vinařský dům Vinařství Petr Skoupil – snoubení vína a jídla

Moderní symbióza restaurace, penzionu a vinařského provozu v největší vinařské obci České Republiky – ve Velkých Bílovicích.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Habánské sklepy ve Velkých Bílovicích

Vinařství Habánské sklepy bylo založeno roku 1614 ve Velkých Bílovicích, v tradiční moravské vinařské obci v dobách největšího rozmachu vinařství na Moravě. Zakladateli vinařství byli Habáni – skupina reformních novokřtěnců, mírumilovných a pokrokově smýšlejících lidí.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Karavanové Habánské stání

Habánské stání pro karavany se nachází v největší vinařské obci Velké Bílovice, a to jen pár kroků od známého a úspěšného vinařství Habánské sklepy.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

Vinařství Zapletal

Vinařství Zapletal je rodinné vinařství z Velkých Bílovic, jehož vinice patří do Velkopavlovické vinařské podoblasti.
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj