Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Slavnostní plavby parníků Vltava a Vyšehrad v rámci Signal festivalu
Nasvícená Praha
Festivaly

Slavnostní plavby parníků Vltava a Vyšehrad v rámci Signal festivalu

Zažijte úchvatnou atmosféru během Slavnostní plavby parníků Vltava a Vyšehrad v rámci Signal festivalu.
Neopakovatelnou atmosféru a dosud neobjevené pohledy na Prahu nabízí Slavnostní plavby parníků Vltava a Vyšehrad v rámci Signal festivalu. Pražská paroplavba, která letos slaví 148. sezónu, pro Vás připravila sérii plaveb na posledních dvou historických parnících Vltava a Vyšehrad.

Čeká Vás podmanivá atmosféra a kouzelné prostředí nočních vltavských vod. Ve spojení s Festivalem světla Vás čeká nevídaná a vzrušující podívaná.

Z palub historických kolesových parníků, které byly letos dokonce vyhlášeny kulturní památkou, se Vám naskytne ohromující pohled na světelné instalace, které doslova před Vašima očima ožijí na vltavských nábřežích překypujících historickou i moderní architekturou.

Provozovatel

Prague Boats

Dvořákovo nábřeží 6
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 224 810 030
Tel.:
+420 224 810 032
Email:
evd@paroplavba.cz
WWW:
www.prague-boats.cz
GPS:
50,091857 14,417218
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 699 Kč

Poznámka:Parník Vltava: 699 Kč/Os. Parník Vyšehrad: 1499 Kč/Os.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Via lucis

Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová pro sakrální prostory v Čechách a na Moravě.
Praha 1, Praha

Vánoční koncert s koledami

Na koncertě zazní české koledy v úpravě J. Křičky, adventní skladby a v neposlední řadě Missa brevis B dur W. A. Mozarta v úpravě pro ženský sbor a komorní orchestr v podání Foerstrova komorního pěveckého sdružení pod vedením J. Brycha.
Praha 1, Praha

Christmas Night Run 2022 Praha

Charitativní vánoční zážitkový běh. Nezapomeňte na červenou čepici "Santa", můžete zakopupit v den akce.
Praha 1, Praha

Dagmar Pecková a Musica Bohemica: Exaltatio

Večer plný nejkrásnějších českých, moravských a evropských vánočních koled a písní v podání Dagmar Peckové a souboru Musica Bohemica pod vedením Jaroslava Krčka.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

V Blues sklepu se opět skvěle hraje

Blues sklep v centru Prahy nabízí každý večer živou hudbu, příznivé ceny a příjemnou atmosféru. Přijďte se podívat, poslechnout si blues, jazz, folk... a zabavit se.
Praha 1, Praha

W. Spa & fitness v hotelu InterContinental

Fitness club s názvem W. Spa & fitness hotelu InterContinental Praha nabízí téměř 1000 m² s bohatými možnostmi sportovního vyžití a vysokou úrovní poskytovaných služeb.
Praha 1, Praha

Grand Bohemia – největší výletní loď na Vltavě

Nejmodernější a největší motorová loď nejvyšší třídy, která brázdí hladinu řeky Vltavy, nese jméno Grand Bohemia. Tato nádherná jednopalubová loď je "grand" nejen v rámci flotily Pražské paroplavební společnosti a spol. Prague Boats, ale zcela jednoznačně i v celé České republice a střední Evropě.
Praha 1, Praha

Čechův most – jedinečná mostní secese v Praze

Je desátým pražským mostem po proudu Vltavy. Jedná se o jedinou takto velkou secesní mostní konstrukci v České republice. Právě proto patří mezi státem chráněné technické památky.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Golden Prague Hotel s restaurací Zlatá Praha – bývalý Intercontinental

Golden Prague Hotel (bývalý Intercontinental Prague) je luxusní hotel v centru města, jen pár minut od turistických památek. Do konce roku 2023 prochází generální rekonstrukcí.
Praha 1, Praha

Restaurace Zlatá Praha

Restaurace Zlatá Praha s magickým výhledem na Staré Město se nachází v devátém patře hotelu InterContinental Prague. Restaurace Zlatá Praha je uzavřena z důvodu rekonstrukce. Přepokládaný termín otevření je začátkem roku 2023.
Praha 1, Praha

Restaurace Mlýnec – gastronomické zážitky nedaleko Karlova mostu

Čeká na vás nejlepší místo v Praze a netušený kulinářský zážitek. Mlýnec je nejmladší restaurací společnosti Zátiší Catering Group s vyhlášenou mezinárodní kuchyní Marka Purkarta.
Praha 1, Praha

Elements Restaurant na Rašínově nábřeží

Elements Restaurant Prague je zcela nová restaurace, která se nachází v prostorech rekonstruovaného hotelu The President Hotel Prague. Menu restaurace Elements vychází z moderní italské kuchyně, která si ponechává tu nejdůležitější charakteristiku – tedy svou jednoduchost a lehkost.
Praha, Praha