Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Slavnosti Stepí 2014
Společenské akce

Slavnosti Stepí 2014

3. ročník komponovaného dne na Rané u Loun proběhne 17. května.

Jediná akce, kde je možné vidět a zažít tolik různorodých aktivit na jednom místě!!! Paragliding, Rogala, RC modeláře, Házení bonbonů z modelu pro děti, Jízda na koních, Naučné stezky organizované CHKO, Výlety na kole, Závody hasičů, Živé kapely, Vidět sysla na vlastní oči, Dětské atrakce a program pro děti,Tandemové lety na paraglidingu, stádo ovcí a koz a domácí zvířata, Stříhání ovcí, Mezinárodní závody ve výcviku ovčáckých psů, příjemné posezení a krásný výhled do kraje to je Ranská hora!!!!

Provozovatel

Areál Skleník Raná

Raná 140
439 34 Raná
Tel.:
+420 603 421 829
Email:
sklenikrana@sezna...
WWW:
ranskahora.cz
GPS:
50,407095 13,778472
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Dolní Poohří
Tipy na výlet:
Raná a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Krása a harmonie – přednáška Dr. Hany Blochové

Přednáška je součástí tematického cyklu Potřeba krásy, na který navazuje výstavní projekt s názvem Krása.
Louny, Ústecký kraj

Konstruktivní tendence

Rozsáhlou výstavou ze svých sbírek se GBR vrací ke svým počátkům a výraznému fenoménu československého a světového umění šedesátých let, pro který jsme si zvykli souhrnně používat označená konstruktivní nebo také nové tendence.
Louny, Ústecký kraj

Monika Immrová – Pavel Nádvorník – Retrospektiva

Dvě hlavní výstavní patra budou po dva měsíce patřit výrazné osobnosti českého současného sochařství střední generace Monice Immrové (1970). Galerie Benedikta Rejta tak splácí dluh významné lounské rodačce. Výstava minimalistickým přístupem.
Louny, Ústecký kraj

Adventní setkání v Jimlíně

Na zámku Nový Hrad v Jimlíně se uskuteční po dvou letech tradiční adventní setkání. Můžete se těšit na dobové tržiště, středověkou hudbu nebo i na ohňovou show!
Jimlín, Ústecký kraj

Výlet na Ranskou horu za paraglidingem

Pozvánka na poutní místo Ranskou horu. Sportovní letecký areál Raná u Loun "Skleník" vás zve na netradiční místo, kde se setkávají turisté, modeláři, ale hlavně se na tomto kopci létá na všem možném i nemožném. Máme u nás dětské hřiště. Je možné si zalétat na tandem paraglidingu nebo větroni!
Raná, Ústecký kraj

Kurzy paraglidingu na kopci Raná u Loun

Seznamovací kurz paraglidingu nabízíme všem dosud nerozhodnutým zájemcům toužícím po létání.
Raná, Ústecký kraj

Kurzy létání na Rané u Loun

Základní škola létání je pro paraglidingové začátečníky to správné místo. Nejlepším způsobem jak se naučit létat je, nechat se provést abecedou paraglidingu od zkušených instruktorů, kteří za svoji více než desetiletou praxi již naučili létat stovky žáků.
Raná, Ústecký kraj

Vrch Oblík v Českém Středohoří

Bezlesá silueta dominantního, 509 m vysokého vrchu Oblíku na jižním okraji Českého středohoří je nedílnou součástí krajinného panorama města Loun.
Raná, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Statek Oblík

Nabízíme příjemné útočiště pro víkendový únik z rušného velkoměsta, celotýdenní dovolenou, efektivně strávený teambuilding nebo narozeninovou oslavu. Pokud stále hledáte prostor pro pohádkovou svatbu, statek Oblík je tím ideálním místem
Raná, Ústecký kraj

Hotel a restaurace Merlot

Jsme přesvědčeni, že se zde budete cítit příjemně a uvolněně. Věříme, že budete odcházet s pocitem příjemně strávených chvil a se zážitkem, na který jen tak nezapomenete.
Louny, Ústecký kraj

Hotel & Café Caramell Louny

Hotel & Café Caramell nabízí v nekuřácké restauraci na Mírovém náměstí minutková a hotová polední jídla. Ubytovat se můžete v deseti pokojích s celkovou kapacitou 16 lůžek.
Louny, Ústecký kraj

Restaurace a Hotel U Daliborky v Lounech

Restaurace & Hotel U Daliborky v Lounech sousedí s jedním z nejpozoruhodnějších domů ve městě zvaném Daliborka a zároveň v Hilbertově ulici vytváří protějšek bývalé radnice.
Louny, Ústecký kraj