Úvod > Kalendář akcí > Slavnosti Pravého a Levého Břehu Vltavy

Slavnosti Pravého a Levého Břehu Vltavy

Kdy 14. září 2019 13:00 - 23:00 Festivaly
Letos se již poosmé na březích Vltavy uskuteční 14. 9. 2019 rodinný, hudební festival, který propojí klecanský a roztocký břeh. Velkým lákadlem je i přívoz, který návštěvníky pravidelně převáží po celou dobu akce.
Každým rokem se akce rozrůstá a těší se velkému zájmu, jak z řad mladých lidí, rodin s dětmi, starousedlíků, tak i „přespolňáků“. Pestrý doprovodný program a skvělé kapely na obou březích, mezi kterými vystoupí i místní rodáci, vždy slibuje pohodový den plný nevšedních zážitků.

Raritou pro návštěvníky je i přívoz, který nepřetržitě jezdí po celou dobu programu (13:00 - ­24:00) z Klecánek do Roztok a zpět (za 50 Kč můžete jezdit, kolikrát se vám zlíbí, včetně kočárků a kol).

Děti potěší soutěže a tvořivé dílničky, vědecké vystoupení nebo cirkusová školička. Dospěláci zde najdou stánky s lokálními dodavateli jídla i pití, např. Únětického piva nebo vyhlášených Lasíkových koláčů. Všechny potěší vstup zdarma a nevšední podívaná na ohňostroj nebo parašutisty skákající přímo do Vltavy a spousty další zábavy!

Letos pořadatelé podpoří přátelskou rivalitu mezi břehy závodem Dračích lodí, jejichž posádky vzniknou na místě z občanů obou břehů.

A jak se do Klecan dostanete? Doporučujeme výlet začít opravdu stylově a zpříjemnit si cestu z Prahy vláčkem, který vyjíždí jak z Masarykova Nádraží, tak z Nádrží Holešovice přímo do Roztok a pak pěšky po proudu cca 10 min procházkou.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 9. 2019