!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Slavnosti Pravého a Levého Břehu Vltavy
Slavnosti Pravého a Levého Břehu Vltavy
"> "> "> "> ">
18.9.
+ Přidat foto
Festivaly

Slavnosti Pravého a Levého Břehu Vltavy

Kdy 18. září 2021 13:00 - 23:00
Už teď si můžete do diářů napsat datum 18. 9. 2021, kdy proběhne 10. ročník Slavností pravého a levého břehu.
Každým rokem se akce rozrůstá a těší se velkému zájmu, jak z řad mladých lidí, rodin s dětmi, starousedlíků, tak i „přespolňáků“. Pestrý doprovodný program a skvělé kapely na obou březích, mezi kterými vystoupí i místní rodáci, vždy slibuje pohodový den plný nevšedních zážitků.

Raritou pro návštěvníky je i přívoz, který nepřetržitě jezdí po celou dobu programu (13:00 - ­24:00) z Klecánek do Roztok a zpět.

Děti potěší soutěže a tvořivé dílničky, vědecké vystoupení nebo cirkusová školička. Dospěláci zde najdou stánky s lokálními dodavateli jídla i pití, např. Únětického piva nebo vyhlášených Lasíkových koláčů. Všechny potěší vstup zdarma a nevšední podívaná na ohňostroj nebo parašutisty skákající přímo do Vltavy a spousty další zábavy!

A jak se do Klecan dostanete? Doporučujeme výlet začít opravdu stylově a zpříjemnit si cestu z Prahy vláčkem, který vyjíždí jak z Masarykova Nádraží, tak z Nádrží Holešovice přímo do Roztok a pak pěšky po proudu cca 10 min procházkou.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 8. 2020