!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Slavnosti jídla a vína v Pasohlávkách
Gastronomické akce

Slavnosti jídla a vína v Pasohlávkách

Kdy 6. červen 2020 11:00 - 22:00
Slavnosti plné dobrého jídla, vína a pití.
První ročník slavnosti, která bude plná dobrého jídla, vína a pití. Příjemnou atmosféru této akce doplní DJs, kteří zde budou hrát celý den. O jídlo se postarají kluci z Cutters Foodtruck, kteří přivezou rovnou dva stánky, ve kterých budete moci ochutnat jak americkou tak mexickou kuchyni. O pitný režim se postará bar Nová radnice Drnholec, která bude míchat jak alkoholické, tak nealkoholické koktejly, limonády a samozřejmě se budou čepovat vychlazené pivní speciály!

A nakonec sladké! Ano i milovníci sladkého si příjdou na své, protože na akci dorazí jedna z nejlepších cukrářek v širokém okolí a není to nikdo jiný než Judyth Sweet Art!

Akce se bude konat v Pasohlávkách přímo vedle kultruního domu. Musíme upozornit, že počet účastníků na akci je omezen nařízením Vlády ČR, takže doporučujeme si koupit lístek na tuto akci v předstihu. Lístky budou k dispozici ve stánku Cutters Foodtruck.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 5. 2020

Ubytování a restaurace v okolí