!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Skrz na skrz
Skrz na skrz
">
5.6.
6.6.
+ Přidat foto
Festivaly

Skrz na skrz

Kdy 5. červen 2015 11:006. červen 2015 23:00
Festival SKRZ NA SKRZ propojuje tento rok již počtvrté tvorbu studentů AMU+ VŠUP + AVU. Festival poskytuje studentům platformu pro setkávání, navazování kontaktů, inspiraci a vznik nových tvůrčích impulsů. Našim hostům nabídneme různé druhy umění na jednom místě v jeden čas.
Letošní ročník opět proběhne v areálu HAMU na MALOSTRANSKÉM NÁMĚSTÍ. Letní scéna, koncertní sály, chodby, gotická věž i kouzelná zahrada ožijí pantomimou, filmovými projekcemi, koncerty, výstavami, multimédii i zvukovými instalacemi, a stanou se příjemným zázemím pro ty, kteří chtějí načerpat dobrou atmosféru, inspirovat se nebo se jen občerstvit a pobavit s přáteli.

V letošním roce se opět můžete těšit na procházky s mimy Skrz na skrz HAMU, během nichž si budou moci zájemci projít areál školy a na mapě najít sochy a obrazy, které budou vystaveny v areálu školy.

Nově je připraven také dětský koutek s dopoledním programem pro děti.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 5. 2015