!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Skleněné šaty Blanky Matragi v Muzeu rekordů a kuriozit Pelhřimov
Skleněné šaty Blanky Matragi v Muzeu rekordů a kuriozit Pelhřimov
">
28.8.
31.12.
+ Přidat foto
Výstavy

Skleněné šaty Blanky Matragi v Muzeu rekordů a kuriozit Pelhřimov

Kdy 28. srpen 2020 – 31. prosinec 2020
Do Rekordmanské síně slávy Muzea rekordů vstoupila uznávaná česká módní návrhářka, umělkyně a designérka, paní Blanka Matragi.
Majitelka salonu Blanka Haute Couture v Bejrútu a studia Matragi Design v Praze je držitelkou mnoha mezinárodních ocenění, včetně ceny Gratias Agit za šíření dobrého jména České republiky v zahraničí udělené Ministerstvem zahraničí ČR v roce 2014. Blanka Matragi obléká manželky, sestry a dcery králů, emírů, šejchů a magnátů v zemích Perského zálivu i mnohé evropské celebrity.

V roce 2012 realizovala společně se skláři z ateliérů AJETO Lindava a Kolektiv Nový Bor unikátní skleněné šaty, které jsou zapsány v České knize rekordů. V expozici muzea je sice neuvidíte, ale na šaty z knoflíků či spínacích špendlíků se do Pelhřimova můžete přijet podívat kdykoli – máme otevřeno každý den od 9 do 17 hodin a těšíme se na vás.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 9. 2020
12.3.
Sto zvířat: koncert v Humpolci

Sto zvířat: koncert v Humpolci

Humpolec, Vysočina
19.2.
Radůza

Radůza

Humpolec, Vysočina
25.6.
26.6.
Jatka Fest 2021

Jatka Fest 2021

Pacov, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí