Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > SK Loquita´s Wake Kemp v Chomutově
SK Loquita´s Wake Kemp
Sportovní akce

SK Loquita´s Wake Kemp v Chomutově

Wake Kemp je určen pro aktivní děti, kteří vyhledávají netradiční sporty jako takové. Na našem letním soustředění, které je určeno převážně pro mladé začínající snowboardisty, kteří však nechtějí zahálet i v létě a chtějí si užít dny plné zábavy a sportu.

Na našem letním soustředění se všechny děti mohou těšit nejen na wake, ale i na jízdu na longoboardu, freeboardu, trénování balancu na indoboardu či slackline, užijí si sluníčka na pláži u léčivého Kamencového jezera, atd... Rozhodně se nudit nebudou.

Termín: – týdenní: 18. 8. – 23.8. 2014

Kde: WAKE PARK Chomutov

Ubytování: v chatkách Autokempu Kamencovo jezero

Místo srazu: Špindlerův Mlýn – Praha – Chomutov

Cena je 6 000 Kč, pro členy SK Loquita´s 5 600 Kč. V ceně je 14 hod na waku, 5 dní ubytování v chatkách, celodenní strava včetně nápojů, zapůjčení moderního wake vybavení, vlek, coaching a ostatní klubové aktivity. V ceně neni zábava, kterou nabízí areál jako minigolf, kino – tyto aktivity zařadíme jen po dohodě s rodiči.

Kemp je vzhledem k náročnosti určen především dětem od 10 do 18 let, pro děti mladší jen ve výjimečných případech a po dohodě.

Silvestrovský výšlap k pevnosti Na Kočičáku

Již tradiční akce členů muzea Na Kočičáku a chomutovských skautů. Přijďte proto 31.12.od 10:00 – 15:00 pěšky na Kočičák.
Chomutov, Ústecký kraj

Advent v Kadani 2023

Vánoční trhy s programem.
Kadaň, Ústecký kraj

C.K. Masopust v Kadani 2023

Masopustní trh s programem, průvod masek.
Kadaň, Ústecký kraj

Food festival v Kadani 2023

Pátý ročník gastronomického svátku.
Kadaň, Ústecký kraj

Kamencové jezero Chomutov

V létě je lákadlem pro všechny návštěvníky z Chomutova, celé České republiky a pro turisty z celého světa. Kamencové jezero je jediné na světě. Jezero vzniklo zatopením dolů, v nichž se těžil kamenec a síra. Plocha jezera je 15,95 ha, šířka je 240 m a délka 676 m, největší hloubka je 3,4 m.
Chomutov, Ústecký kraj

Aquasvět Chomutov

Radost z vody v oddychovém a relaxačním centru Aquasvět v Chomutově přináší bazén s velkým množství různých vodních atrakcí.
Chomutov, Ústecký kraj

Zimní stadion Chomutov

Zimní stadion se nachází v areálu bývalých kasáren na Zadních Vinohradech na ploše 5 887 m2. Tento stavebně architektonický unikát je nápadný obloukem ocelové konstrukce, který vytváří kontext ke zvlněnému terénu předhůří Krušných hor.
Chomutov, Ústecký kraj

Lanové centrum na Kamencovém jezeře v Chomutově

Na Kamencovém jezeře připravené nové Lanové centrum, které zpestří pobyt všem návštěvníkům.
Chomutov, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Mertin Chomutov

Hotel Mertin se nachází 200 m od historického centra. Nabízí komfortní ubytování v deseti pokojích, z nichž pět je nekuřáckých. Samozřejmostí je internet zdarma.
Chomutov, Ústecký kraj

Restaurace U Dvou rytířů

Stylová restaurace v centru Chomutova. Na slavnou tradici se snažíme navázat výběrem kvalitních moravských vín a nabídkou specialit převážně české kuchyně.
Chomutov, Ústecký kraj

Hotel U Dvou medvídků v Chomutově

Hotel a restaurace u Dvou medvídků sídlí v historickém šlechtickém domě ze 16.století, který se nachází v samotném centru královského města Chomutova.
Chomutov, Ústecký kraj

Hotel Clochard v Chomutově

Hotel Clochard se nachází v centru města Chomutova v poklidné zóně, nedaleko sadů Čs. armády a Městského divadla a nabízí ubytování v plně vybavených, jedno až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a WiFi.
Chomutov, Ústecký kraj