Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > Šité korálkové květiny z jazýčků
Lidová řemesla a trhy

Šité korálkové květiny z jazýčků

Kurz šitých jazýčkových květin. Na tomto kurzu se naučíte, jak jednoduše ušít květinu za pomocí rokajlu a korálků ve tvaru jazýčků.
Ušijete si dvě velikosti kytiček. Výsledkem mohou být pestré neonové květy nebo šperky připomínající reálné luční květy. K dispozici bude široká škála barev od neonových po křišťálově bílé.

Obě varianty kytiček spolu vytvoří půvabnou letní soupravu, kterou určitě upoutáte pozornost. Květy můžete využít také jako brože nebo ozdobu letní obuvi – oboje si také na kurzu ukážeme.

Co se spolu naučíme:
Ukážeme si, jak ušít květinu z jazýčků a jako bonus se naučíme, jak ušít populární ježatou kuličku.

Co si odnesete:
Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření i krásný originální šperk. Mimo hotové soupravy ze dvou – tří květů (záleží jen na Vaší šikovnosti) si domů odnesete také návod pro práci doma.

Kurzy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie i naprosté začátečníky a šikovné děti od cca 12 let. Maximální počet účastníků je 8 osob/kurz.

Kurz trvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektorky, veškerý potřebný materiál, pomůcky, návod na doma a komponenty k dokončení šperku. Pokud nosíte brýle, nezapomeňte si je vzít s sebou.

Na každém kurzu dostanete i drobné občerstvení.

Provozovatel

Pohyblivý svátek - kurzy pro barevnější život

Moravské nám. 13
602 00 Brno-střed
Tel.:
+420 603 965 929
Email:
info@pohyblivysva...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.pohyblivysvat...
GPS:
49,199889 16,606048
 
 

Vstupné

Cena: 450 Kč

Poznámka:V ceně kurzu je zahrnuta práce lektorky, veškerý potřebný materiál, pomůcky, návod na doma a komponenty k dokončení šperku. Pokud nosíte brýle, nezapomeňte si je vzít s sebou.Na každém kurzu dostanete i drobné občerstvení.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Krajem vína – Májové putování okolím Modrých Hor 2023

Užijte si zvlněnou vinařskou krajinu s dalekými výhledy a zažijte atmosféru pozdního jara mezi vinicemi. Na kole nebo pěšky vyrazíte v sobotu 20. května z Velkých Pavlovic objevovat Modré hory.
Brno, Jihomoravský kraj

Krajem vína – Putování po vinařských stezkách Strážnicka 2023

První červnovou sobotu můžete na kole nebo pěšky objevovat krásy slovácké přírody mezi vinohrady a ochutnat místní speciality i vína přímo z rukou vinařů. Připraveny jsou dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší.
Brno, Jihomoravský kraj

Letní putování po vinařských stezkách Mikulovska 2023

Třetí červencovou sobotu vás na Mikulovsku čeká další z výletů po vinařských stezkách, který je určený pro cyklisty i pěší, pro zdatné turisty i rodiny s dětmi! Objevte tajemství vinných sklepů, ochutnejte místní speciality a vyhrajte zajímavé ceny v cíli
Brno, Jihomoravský kraj

Vyhlídkové kolo na Moravském náměstí v Brně

Z vrcholu 33 metrů vysokého vyhlídkového kola uvidí návštěvníci nad střechy starého Brna, dohlédnou na náměstí Svobody, Špilberk, Petrov a další dominanty města. Jízda trvá minimálně pět minut.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Brno šije – kurzy šití

Nebaví vás fast fashion z řetězců? Jste kreativní a myslíte, že sami byste se oblékli lépe? Přesto jste to nikdy nezkusili? Třeba jen potřebujete sdílenou šicí dílnu! Máme prostory, šicí stroje, know-how i kávovar – stačí, když za námi přijdete.
Brno, Jihomoravský kraj

Yoga Garden Brno

V brněnské ulici Veveří vytvořil architektonický ateliér RO AR studio pro cvičení jógy Yoga Garden Brno rekonstrukci původní postindustriální budovy. Vznikl zde čistý světlý prostor jógového studia v evropském stylu.
Brno, Jihomoravský kraj

Městské divadlo Brno s hudební a činoherní scénou

Ve dvou divadelních domech Městského divadla Brno působí celkem tři divadelní soubory. Divadlo disponuje činoherní a hudební scénou.
Brno, Jihomoravský kraj

Janáčkovo divadlo – operní a baletní scéna Národního divadla v Brně

​Monumentální budova Janáčkova divadla v Brně, zčásti obklopená městským parkem, určená především pro velká operní a baletní představení klasického i moderního repertoáru, byla slavnostně otevřena 2. října 1965.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna s cukrárnou Kolbaba v Brně

Historie cukrárny Kolbaba sahá až do 30. let 20. století a už tehdy se podnik těšil velké oblibě. Cukrárna nabízí posezení v elegantním funkcionalistickém interiéru a raritu mezi dortíky – dort Pohádka podle někdejšího receptu mistra cukráře Bohumíra Kolbaby.
Brno, Jihomoravský kraj

Champagne Garden Bar v Brně

Champagne Garden Bar nabízí stále nejen více než 140 druhů rumu, ale nově i výběr z originálních šampaňských vín. V nabídce nechybějí ani alko a nealko míchané nápoje.
Brno, Jihomoravský kraj

Hotel Continental Brno

Výškový hotel Continental stojí na půdorysu písmene Y v místě, kde býval rodný dům Adolfa Loose. Stavba ke příkladem bruselského architektonického stylu.
Brno, Jihomoravský kraj

Vinařská oblast Čechy

Víno je u nás doménou hlavně na jižní Moravě, ale prozkoumat vinařské Čechy, česká vína a vše, co se kolem nich točí, stojí za to. A přišli na to i samotní vinaři, kteří se ochotně otevírají zájemcům o vinařkou turistiku. Vinařství v Čechám má nejen rostoucí kvalitu, ale i mnohosetletou tradici.
Brno, Jihomoravský kraj