!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Silová místa Prahy
Historické a vojenské akce

Silová místa Prahy

Kdy 24. listopad 2019 15:00 - 17:00
Téměř adventní alchymie a magie hudby, zpěvu, zvuku, pohybu a slova s tvořením energetické a energetizující mandaly s Juditou Peschlovou, Lune ze Slovenska a Kimem z Irska.Tato procházka bude skutečně zážitková a současně magická i mystická.
Vyspělé civilizace věděli, jak komunikovat s přírodou, se stromy, s prameny, se silovými místy a jejich duchovními strážci. Věděli rovněž jak posílit místa, kde byli nuceni určitou dobu žit, také však jak využít energii těch míst, která byla pro ně prospěšná. Nastal čas, abychom tyto schopnosti opět probudili a využili je pro aktivaci míst posvátných a legendárních, aby mohly plně sloužit nám všem. Budeme společně taktéž tvořit aktivační energetizující mandalu.

Lektoři:
Judita Peschlová, SR a ČR, psychoterapeutka; lektorka rodinných konstelací; učitelka slovanské jógy pro ženy; průvodkyně po silových, magických a mystických místech.
Lune Jazudekova (Nadush), SR, je zkušená terapeutka, jogínka a léčitelka.
Kim Kindersley, (Irsko a GB), působí jako facilitátor terapie dechem „Alchemy of Breath“; aktivista, tvůrcem filmů, znalec rozličných domorodých tradic.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 9. 2019