!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Silnice - La Strada - přesunuto na později
Silnice - La Strada - přesunuto na později
"> "> ">
22.10.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Silnice - La Strada - přesunuto na později

Kdy 22. říjen 2020 19:00 - 21:00
Slavný oscarový film Federica Felliniho Silnice posloužil jako námět podmanivé divadelní hry, která sděluje prosté a moudré poselství: Každý kámen na světě má smysl. Stejně tak každý člověk, i ten nejubožejší. Také soužití dvojice potulných komediantů, propastně odlišných, má tajemný důvod
Cituplná nota je v pravou chvíli přehlušována veselým rámusem jejich vystoupení. Strhující atmosféra starého cirkusu dokazuje známou pravdu: K tomu, aby umělec diváky pobavil, nepotřebuje technické zázraky, ale spíš pohotovost, vtip a odvahu.

Vážení diváci, přichází další nelehké období pro divadla. Jak nejspíš víte, rozhodnutím Vlády ČR je zakázán jejich provoz. Vstupenky na představení, která nemůžeme odehrát, si ponechejte, zůstávají v platnosti. Jakmile budeme s určitostí vědět, od kdy smíme zase hrát, budeme Vás všechny kontaktovat a nabídneme Vám náhradní termíny.

O své představení ani o peníze nepřijdete, jen Vás v tuto chvíli moc poprosíme o trpělivost. Možná jsou na místě obavy mnohých z nás, že omezení nebude pouze na ohlášených 14 dní, a dokud nebude známý definitivní termín zrušení zákazu, nemůžeme nové termíny stanovit.

Děkujeme za Vaše pochopení a podporu, velmi si jich vážíme. Těšíme se na Vás a na chvíli, kdy opět budeme moct dělat to, co tak milujeme, tedy hrát pro Vás divadlo. Přejeme Vám pevné zdraví Vaše Divadlo Kalich 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 11. 10. 2020