!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Šiju s radostí: Ušijte si tričko, legíny nebo tepláky

Šiju s radostí: Ušijte si tričko, legíny nebo tepláky

Kdy 7. březen 2020 14:00 - 18:00 Lidová řemesla a trhy
Kurz šití trička a legín pro mírně pokročilé. Stroj a látku si přineste nebo předem rezervujte.
Pokud vás už unavilo nakupování a umíte aspoň trochu se šicím strojem, stavte se u nás! Hanka Nováková je zkušená lektorka, která dává hodiny šití a na Plechárně vás naučí ušít dámské legíny nebo tričko. Pokud máte stroj s pružným stehem, vezměte se ho s sebou. Pokud ne, ozvěte se na mail hanka@sijusradosti.cz, kde si stroj můžete rezervovat, případně zjistit, zda má váš stroj pružný steh. Zároveň si tu můžete zamluvit kvalitní jednobarevnou látku na šití za 250 Kč/1 m. Můžete si ale samozřejmě přinést i vlastní materiál (počítejte, že na dámské legíny potřebujete 1,3 m, na dětské do velikosti 94 bude stačit 0,65 m a do velikosti 152 budete potřebovat 1 m látky. Co se trička týče, spotřeba je 1 m látky na tričko s přinechaným rukávem a 1,4 m, pokud chcete rukáv dlouhý). 

Pomůcky tu na vás budou čekat, cena kurzu zahrnuje také spotřební materiál, jako jsou nitě, stuhy, knoflíky, gumy, výztuže… 

Lekce trvá zhruba čtyři hodiny a je určená 3 až 4 účastníkům, takže s přihlášením neotálejte!

Kurzovné činí 1250 Kč. 
 
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 2. 2020